Tekil Mesaj gösterimi
Alt 30 Ağustos 2013, 14:20   Mesaj No:19

JAZARİ

Medineweb Sadık Üyesi
JAZARİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:JAZARİ isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 17525
Üyelik T.: 23 Mart 2012
Arkadaşları:1
Konular: 65
Beğenildi:74
Beğendi:41
Takdirleri:13
Takdir Et:
Standart Cevap: Dgs sonuçları açıklanmıştır !..

Alıntı:
topcu Üyemizden Alıntı Mesajı göster
selam arkadaşlar,ben de İstanbul ilitamı kazandım..kayıt telaşı beni de sardı...ön kayıt için öğrenci otamasyonuna giriyorum ama benden kullanıcı adı ve şifresi istiyor benim şifrem falan yok ama yeni kayıt için şifre yerini tıklıyorum bu sefer de sistemde kayıdınız yok diye uyarı geliyor..defalarca tekrar ettim..bu otamasyondan referans numarası alıp ön kayıt yapmamız isteniyor..bu numarayla bankaya para yatırılacak..referans olmadan para da yatıramıyorsun..İstanbul ünvst uzaktan eğitim,sonra ilitam sitesi hepsine girdim araştırdım ama illa bu otamasyondan geçmem lazım...İstanbul ilitam da resmi tatilde..İstanbul üniversitesini aradım cevap veren yok..hatta bekletiyorlar...birde not dökümü belgesi diye bişey var onu da aöf bürosundan mı çıkartıcaz... bu belgeleri PTT ile yollıcakmışız öyle yazıyor çok saçma değil mi...sıfıra sıfır bilgim açıkçası:(( bildiklerinizi benimle paylaşırsanız çok sevinirim..
hocam sıkıntı yapmayin henüz kayitlar baslamamis ondandir yoks yaptiginiz işlemlerde bir hata yok.