Konu Başlıkları: Medineweb'e Teşekkür
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 21 Ekim 2013, 21:39   Mesaj No:9

Medineweb

Medineweb Emekdarı
Medineweb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:Medineweb isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 13301
Üyelik T.: 04 Şubat 2011
Arkadaşları:6
Konular: 926
Beğenildi:339
Beğendi:0
Takdirleri:62
Takdir Et:
Standart Cevap: Medineweb'e Teşekkür

Alıntı:
f_kryln Üyemizden Alıntı Mesajı göster
Site yöneticimiz değerli Muhsin hocam'ın fedakarlığı, bunca işi arasında bizlere zaman ayırdığı ve sitenin pırıl pırıl reklamsız,rahatsız edici hiç bir obje olmadan,tek başına yıllardır maddi külfetini üstlenmesi,biz üyeler sitenin giderlerine katkıda bulunalım teklifine kesin kararlı bir şekilde red edişi,sitenin aile çizgisinden kaymaması için inanılmaz prensiplerindeki kararlılığı....hangisini saysam.
değerli esma ablanın ağır duruşu annelik şefkati,hızır acil editör medineweb abinin çalışkanlığı ve nezaketi,hafız hocamızın nukteleri dosyaları espirileri nefis ilahileri,su damlası ablanın duaları ve en son şiirlerle ziyafeti,remlenin diyanet paylaşımları,geçmişte tasavuf karşıtlarına karşı şirin mucadelesi,suhtem editörü,incesızı editörü....
hepsine tek tek teşekkür ederim.sizi çok seviyorum ablalarım abilerim ve ilahiyat öğrencileri.
Medineweb sitesi sana da teşekkür ederim.sayende önlisansı aldık durmak yok yola devam.ilitam duruyor

biz teşekkür ederiz ilginiz alakanız için.yalnız abi diyecektiniz sanırım diliniz sürçtü düzelttim iletinizi

Alıntı:
muallime Üyemizden Alıntı Mesajı göster
Medine web ablamı ?Huzeyfe sonradan medineweb ismini almadı mı?
evet abla nick değiştirdim.konu başlığını görünce bana mı siteyemi acaba die söylenerek açtım konuyu )
iletiyi düzenledim abla sıkıntı yok

Alıntı:
f_kryln Üyemizden Alıntı Mesajı göster
evet hocam