Konu Başlıkları: Günah İşlemek Haram mı?
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 20 Kasım 2013, 20:53   Mesaj No:16

Medineweb

Medineweb Emekdarı
Medineweb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:Medineweb isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 13301
Üyelik T.: 04 Şubat 2011
Arkadaşları:6
Konular: 926
Beğenildi:339
Beğendi:0
Takdirleri:62
Takdir Et:
Standart Cevap: Günah İşlemek Haram mı?

bu konuya cevap yazmamamın ve müdahale etmememin sebebi sitedeki kavga veya tartışma olan konulardan uzak durma kararı almamdan dolayıydı ama yaşuha kardeşimden aldığım özl mesaj ve konuya hala müdahale edilmemesi tatlıya bağlanmaması sebebiyle bu defa da yazmak istedim..ama burdan belirteyim birdaha tartışma gb. bi konu olursa müdahale etmeyecem lütfen baş editör veya adminle görüşün..

bu konuda açık olacam.elimden geldiğincede yapıcı olmaya çalışacam..öncelikle açılan konu talihsiz bi konu olmuş bence..yitik sevda yorum yapmasaydı konuyu silmeyi bile düşüne bilirdim..ama madem açılmış yorum gelmiş bari kalsın diye bekledim..

tartışmaya yada alınmalara sebep olan cevaplara gelince yaşuha kardeşim yüzlerce üyenin olduğu ve her konunun okunup incelendiği bir sitede konu açacak yada cevaplayaksanız eğer muhakkakki her türlü eleştiriye açık olmanız gerekir.kimse sizin düşündüğünüz gibi düşünmek zorunda değil ki böyle birşeyi bekleyemezsiniz çünkü bir elin parmakları bile aynı değildir kaldıki yüzlerce farklı insan ve düşünce var muhakkakki size ters bir fikir gelecektir..onun için konu açmışsanız gelebilecek her türlü tepkiye yoruma açık olmanız gerekir..değilseniz sınırlı paylaşım yapmanızı tavsiye ederim.

enes kardeşimize gelince üslup hakikaten hoş değil ve kırıcı..bir insanı uyaracaksanız uyarınız sizin uyarılmanıza vesile olmayacak türden olmalıdır aksi halde uyarınızın hiçbir anlamı kalmaz ki görüldüğü gibi kalamdıda..mizah çok tehlikelidir aslında yapan insan çoğu zaman farkına varmaz ama karşı tarafın kalbini kırar ve bu bazen onarılmayacak dereceye kadar gider.bu defa güzel olan tarafı hatanızı kabul edip özür dilemiş olmanız..ama rica ediyorum site içerisinde hoşunuza gitmeyen birşey olduğu zaman ya üyeye özelle ulaşın yada yönetime üyeyle ilgili olan sıkıntınızı yazın bizler müdahale edelim gereğince..

şimdiiii yaşuha kardeşim biz sitede haddi aşmayan sitemize yakışmayan konu yada ileti olmadıkça kimseye konu açma cevap yazma demeyiz..gereken yerlerde konu sildiğimiz ileti sildiğimiz yada düzenlediğimiz çok olmuştur gerekirse yine yaparız..ve sitenin gidişatına yakışmayan bir üyelik olmadığı müddetçe üyelik silmiyoruz..bir iki üyenin üyeliği silindi istekleriyle evet ama her alınmada yada tartışmada üyeliğimi silin diyen her üyenin üyeliğini silemeyiz.sizde forum yönetmişsiniz az çok bilirsiniz her gidiyorum diyen üyenin üyeliği silinirse site ne hale gelir

gitmek istemişsiniz üyeliğimi silin demişiniz ama birkez daha düşünmenizi rica ediyorum..bazen bir evin içinde aileler bile anlaşamayıp kavga ederler siz burda hiç tanımadığınız insanlarla sanal da olsa biraradasınız herkesle anlaşabilmeyi beklemeyin..size ters yönde eleştiri gelmesine açık olun ve düşünün bunu neden söyledi diye belki haklı yönü vardır diyerek eksiğinizi araştırın ve tamamlayın.inanın bu kişisel gelişim açısından çok önemlidir..şimdi size kırıcı olmakla beraber ters bir eleştiri gelmiş kaçıp gitmektense eleştiriye açık olup değişmeye davet ediyorum sizi.enes kardeşimiz özür dilemiş helallik istemiş.size yakışan özrü kabul edip hakkınızı helal etmektir..müslümanın müslümana üç günden fazla küs kalmaması gerekir ki karşı taraf haksızlığını anlamış özür dilemiş..şimdi özrü kabul edin hakkınızı helal edin ve bidaha üyeliğimi silin demeyin) tabi bunlar rica..bundan sonra paylaşımlarınızda daha dikkatli olursanız problemde olmaz inş.ama en ufak birşeydede gidiyorum denmez değilmi