Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02 Aralık 2013, 13:58   Mesaj No:12

Medineweb

Medineweb Emekdarı
Medineweb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:Medineweb isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 13301
Üyelik T.: 04 Şubat 2011
Arkadaşları:6
Konular: 926
Beğenildi:339
Beğendi:0
Takdirleri:62
Takdir Et:
Standart Cevap: bilgisayar bilgisi olan biri yardım edebilir mi?

Alıntı:
Tuba_ Üyemizden Alıntı Mesajı göster
hepinize teşekkür ederim.. enderhafız kardeş busorunu çözebileceğin aklıma gelmişti ama özel msj olayına girmek istemedim sende bu konuyu biraz geç görmüş oldun.. olsun nasip böyleymiş henüz bilgisayar elime gelmedi bir problem olursa tekrar yardım isterim. huzeyfe, ben kendi bilgisayarımda açamayınca başka pc den denedim ve kaydetmeyede çalışmadım.. bazen videoyu yarıda bırakıyodum işim bitince devam ederim diye o sırada kızımın bilgisayarla uğraştığı oluyodu kendisi henüz 3.5 yaşında ben ondan kaynaklandığını düşündüm hep bi ayarla uğraştı büyük ihtimal...

ben onlınearabıc sitesine ilahiyat 1 deyken arapça dersleri için kayıt yapmıştım.ordan söylediler bana sadece explorerden izleyebilirsiniz başka ıp adresi alındığı anda üye olunan ıp yasaklanır ve video kayıtetmek yasaktır kopyalama felan yapıldığı anda ıp yasaklanır diye.ben problem yaşamamıştım dersler bitene kadar ama sizdeki sorununda bunlardan kaynaklı olabileceğini düşünmüştüm..umarım format sonrası düzelirde derslerinizden geri kalmazsınız