Konu Başlıkları: berat gecesi ve sebebi hikmetleri
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15 Ağustos 2008, 10:25   Mesaj No:2

Emekdar Üye

Medineweb Emekdarı
Emekdar Üye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:Emekdar Üye isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 16627
Üyelik T.: 11 Şubat 2012
Arkadaşları:2
Konular: 315
Beğenildi:48
Beğendi:0
Takdirleri:149
Takdir Et:
Standart Cvp: berat gecesi ve**sebebi hikmetleri

burda bulununan kardeslerinim yarin ki beraat kandilini kutlar ALLAH´´TAN beraatinizi dilerim.
Yarin bir senelik rizkin dagitimi edilecek yarin bir senelik öleceklerin ismi kayit edilecek,
yarin bu seneye hacca gidenlerin ismi listeye kayit edilecek yarin bir sene icinde affa ugrayanlarin ismi kayit edilecek.

YARABBI! beraat kandiline sana dua edenlerin dualarini kabul eyle.
*
YARABBI! benimde ismmi affa ugrayanlarin listesine kayit eyle.
*

YARABBI! Benim ismimide bu sene hacca gidenlerin listesi yaz.
*
YARABBi rizkin hayirlisini kimseye muhtac olmayack kadar rizik hellal rizik nasip .
*
YARABBI!sayet ismmim öleceklerin arasinda yazilmmissa bu aylarda ölmmemi en güzel bir sekilde ölmemmi ssenin yolunda ölmmemi nasip eyle.
*
YARABBI! bu gece tövbe edenlerin tövbelerini kabul eyle
*
YARABBI! bu gece seninle vaktini geciren kullardan eyle.
*
YARABBI!bu gece sana el acip senden istemesini bilen kullarin onlarinin yüzü suyu hürmetine bizlerinde dualarini kabul eyle.
*
YARABBI! Böyle bir geceyi bize bagisladigin icin böyle bir geceyi bizlere bildirdigin icin
*
RABBIM ! bizleri bu geceyi seninle geciren kullardan eyle.
*
YARABBI! bu gece bizlerin isteklerini kabul eyle.Basimi secdeden ayirma.Ellerimi sana acmayi yanliz senden istemesini nasip eyle.
*
YARABBI! ben istesini bile beceremiyorum acizim hic birseyin hakkini veremiyor bilemiyorum.
*
YARABBI! seni seven kullarinin yüzü suyu hürmetine onlarin istedigi gibi istemeyi nasip eyle.
*
YARABBI! bana seni yakinlastiracak senin rizani kazandiracak ilim ögrenmeyi ögrendiklerimle amel etmeyi nasip eyle.
*
YARABBI! nefsini bilen RABBIN´´I bilir buruyorsun .Ben nefsimi terbiye demedim nefsini terbiye etmmemi bu ugurda savasmayi nasip eyle.
*
YARABBI! bizim yüzlerimizi kara cikarma senin yolunda ugrasan senin yolunda giden kullarinin hep yüzlerini güldürmüs onlara hak ettiklerinden fazlasini vermissindir.YARABBI!bizlerind e yüzlerini güldür bizlerede böyle bir mutlulugu nasip eyle.
*
YARABBBI! SANA YÖNELDIK huzuruna durduk seni bildik tanidik secde ettik bizleri affeyle bagisla hüzün kalplerimizi sevinc mutlululuk ver
*
YARABBI! bu gece kimin istegi dilegi varsa kabul eyle.
*
YARABBI! ben herkkes icin dua ediyor herkes icin diliyorum.
*
YARABBI! SANA YÖNELEN GARIP HÜZÜN islamiyeti yasamak ve yasatmak isteyenlerin kullarin onlarin perisan olduklarini görüyor biliyorum onlar cevresine seni tanitamadigi icin onlar seni hakikkayla yasiyamadiklari icin agliyor üzülüyorlar onlar hep nefis icin agliyorlar onlar senin huzuruna nasil varacaklarindan üzülüyorlar sana nasil hesap verecklerinden üzülüyor onlara ey kulum ,kulum demesssen yüzlerine bakmassin diye üzülüyor onlar seni göremeyeclerinde korkuyor üzülüyorlar.
Onlar SEVGILI HABBIBIN´´IN ÜMMED hakiki ümmed olamadiklarinda üzülüyorlar.ONlar habibini göremeyip sefaat isteyemecekleri icin üzülüyor agliyorlar.BEN bu kullarinin istegi gibi isteyemiyor sana yöneldikleri gibi yönelemiyorum.Burda bulunan bulunmayan bütün kullarinii affini onlarin istedikleri dualariini nasip eyle kabul eyle
*
[B]YARABBI! ÜMMEDI MUHAMMED´´I bu gece sana yönelmelerini bu geceyi bosa cevirmemelerini nasip eyle sana yönelttir
*
YARABBI! bir sebep kil
*
YARAB! bir sebep sana yönelmelerini nasip eyle .Seninle beraber olan kullarindan eyle bizleri yanliz seninle geceyi gecirmmemizi nasip eyle
.