Tekil Mesaj gösterimi
Alt 25 Aralık 2013, 19:19   Mesaj No:8

Mihrinaz

Medineweb Baş Editörü
Mihrinaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu: Mihrinaz isimli Üye şuanda  online konumundadır
Medine No : 14593
Üyelik T.: 15 Kasım 2011
Arkadaşları:68
Memleket:MEDİNEWEB
Konular: 1269
Beğenildi:11850
Beğendi:8990
Takdirleri:26311
Takdir Et:
Standart Cevap: anne-baba ve çocuk iletişim sorunları istişare

anne bebekle mecburen ilgilenmek zorunda.önce bunu somutlaştırarak abiye kabul ettirmek gerekiyor.

ayyy kardeşin ağlamaya başladı,ne yapsam aman bırakayımda ağlasın,diyerek önce onun vicdanına dokundum..hayır hayır ağlamasın annecim sen ilgilen derdi6 ay boyunca onun olduğu yerde kardeşini öpmedim bile ...sessiz öpüyordum.kapının arkasından beni takip ettiğini görmüştümhassasiyetlerini anlamak gerekiyor.

en önemli detay kardeşi uyurken her işi bırakıp,onunla tv izleme,aktivite,birlikte oyun oynama yaptığımı bilirim..çocuk bu şekilde annesinin ona kaçamak zaman ayırmadığını hakikaten onu önemsediğini anlıyor ve GÜVENİYOR.bence anahtar kavram güven...

tv izlerken hep küçük şeyleri gösteriyorduk..ayyy minik aslan ,kedi ,köpek nasılda sevimli değilmi.
kardeşine benziyor sanki dimi...tıpkı senin küçüklüğün gibi çok tatlılar.deyince kardeşini o devraye koyardı.kardeşimde küçük oda çok tatlı...

küçüğümüz çok ağlak zırlaktısevmek bir yana herkes kaçışıyordubu dönemde babamızdevreye girdi küçük zaten anlamıyor.ablayla çok fazla vakit geçirdi.

babayla fazla zaman geçirmesi senin yükünü ve vicdanını ratlatacaktır eminim

~~~ Bilmediklerimi Ayaklarımın Altına Alsam Başım Göğe Ererdi ✒~