Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11 Ocak 2014, 18:39   Mesaj No:57

bilinmez

Meal Gurubu Üyesi
Medineweb Emekdarı
bilinmez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:bilinmez isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 13966
Üyelik T.: 27Haziran 2011
Arkadaşları:0
Konular: 309
Beğenildi:178
Beğendi:15
Takdirleri:560
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
Standart Cevap: TÜRKİYEDEKİ TARiKATLAR VE KENDİ ANLATIMLARINDAKİ ŞİRKLER..

Alıntı:
ali70 Üyemizden Alıntı Mesajı göster
Bu olayın neresinde şirk var anlamadım... Mürid demiş ki, sen istersen Hızır ol... Benim Hızırım(yani öğretmenim Şahı Nakşibend) Rağbet etmemiş yani... Sen olsan hemen hocanı satar Hızıra mı rağbet edersin.

Şahı Nakşibendin pazar yerindeki olayı görmesi midir kafana yatmayan... Bu olaya tayyi mekan, tayyi zaman derler... Hz. Ömer de halifeliği zamanında Medine oturduğu yerden ordusuna kumandanlık etmiştir...

Bu olayın hiç bir yerinde şirk göremedim...

Bugün senin inanmadığın tırnağından dünyayı izlemeyi kafirlerde yapıyor... Beden ve ruhunu terbiye eden her Allahın kulu olağanüstü yeteneklere sahip oluyor haberiniz yok...
Diyeceksin ki, Müslümanlar ölüyor niye müdahale etmiyorlar...
E be Allahın güzel kulu, bilmez misin ki; Allah dilemediyse bütün kainat bir araya gelse bir yaprak bile kıpırdatamaz... Onları ne diye suçlarsınız...

SENİN ŞEYHLERİN TAYYİ MEKANSA ,IRAKI,SURİYEYİ,ARAKANI,MYAMMARI,GAZZEYİ,AFKANİSTA NI,BOSNAI,ÇEÇENİSTANI,BİLMİYORLARMI,AMA YOK ONLARDA DERGAHLARINDA[TEZGAHLERINDA],ALLAH DİYOR VİRD SAYISINI ÇOĞALTIYORLARDI,DEĞİL Mİ...

Birde Allahın Rasullerinin ashabına iftira atmayın,yok neymiş ÖMER RA da tayyi mekan mış..ömer ra nın döneminde orduda komutan UBEYDULLAH RA ile,HALİD RA dılar...