Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12 Ocak 2014, 18:23   Mesaj No:13

Medineweb

Medineweb Emekdarı
Medineweb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:Medineweb isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 13301
Üyelik T.: 04 Şubat 2011
Arkadaşları:6
Konular: 926
Beğenildi:339
Beğendi:0
Takdirleri:62
Takdir Et:
Standart Cevap: ilahiyat önlisans yardımcı kitap

Alıntı:
eymeen Üyemizden Alıntı Mesajı göster
ilahiyat ön lisans konu anlatımlı hangi yayınevi kitabı önerirsiniz ayrıca dgs ile ilitama geçmek için kaç net yapmak gerekir diploma notunu etkiler mi
yardımcı kitap ben hiç kullanmadım ama egem yayınlarını kullanan arkadaşlarım vardı memnundular.yalnız sınavda kitaplardaki ayrıntılı yerlerden soru çok çıkıyor ayrıntılı yerleride yardımcı kitaplar almıyor..

dgs için en az 60 netiniz olmalı yanlış hatırlamıyorsam.diploma notu etkiliyor tabiki ne kadar yüksek olursa diploma notunuz o kadar iyi

Alıntı:
aybayraktar Üyemizden Alıntı Mesajı göster
Evet arkadaşlar, ben de aynı dertten muzdaribim. Bize verilen kitaplar çok işe yaramıyor gibi. Sınavlara nasıl çalışmak lazım, sizler hangi kaynakları kullanıyorsunuz? Ben İşletme okurken büronun verdiği kitapların yüzünü açmaz direk Murat'ın kitaplarından çalışır ve çıkmış sorulara bakardım. İlahiyat için de durum aynı mı acaba?
bi önceki alıntıya yazdığım gibi kitapalrdan çalışmanızı tavsiye ederim ama egem yayınlarınıda arkadaşlarım çok önerdiler.çıkmış sorulara dikkat edin muhakkak çıkıyor çıkmış sorular