Tekil Mesaj gösterimi
Alt 13 Ocak 2014, 00:04   Mesaj No:79

hiranur86

Medineweb Aktif Üyesi
hiranur86 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:hiranur86 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 27674
Üyelik T.: 25 Nisan 2013
Arkadaşları:2
Konular: 6
Beğenildi:2
Beğendi:0
Takdirleri:10
Takdir Et:
Standart Cevap: TÜRKİYEDEKİ TARiKATLAR VE KENDİ ANLATIMLARINDAKİ ŞİRKLER..

Alıntı:
bilinmez Üyemizden Alıntı Mesajı göster
siz benim sorduğuma cevap vermediniz,yani İDDA ETTİĞİNİZİ Bİ EHLİ SÜNNET ALİMİNİN İSMİNİ VEREREK,cevaplasaydınız iyi olurdu,neyse yalnız ben cevap verecem ve ister inanın ister inanmayın yorumunuzu okumadan cevap veriyorum...CEVABIM ŞUDUR..Kendini tevhidden almayan hiç bir gözyaşıda,hiçbir sevgide NEBEVİ DEĞİLİDİR,Bu şu demektir,yanlış anlaşılmasın bu videodaki kişi ortaya döktüğü gözyaşları yalancıktan değildir,yalnız islam kişinin göz yaşına bakarak BU TEVHİD EHLİDİR DEMEZ,HİÇ BİR EHLİ SÜNNET ALİMİNİN USULUDE BU DEĞİLDİR,

Bu kişinin kalbi islama ısınmış olabilir,YALNIZ BU KİŞİNİN MÜSLÜMANLIĞINA ANCAK TEVHİDİNİ GERÇEKLEŞTİRİNCE ŞAHİDLİK EDİLİR...

BAKIN BENDE Bİ VİDEO VERECEM,İŞTE BAKIN BU ZAVALLIDA YUKARDAKİ GENÇTEN DAHADA Bİ İÇTEN ANLATIYOR,AMA GELKİ İÇİNE DÜŞTÜĞÜ KÜFÜR,ŞİRK,HARAM ÇUKURUNU DAHİ GÖREMİYOR,

İMAN ÖZEL Bİ NİMETTİR VE ALLAH BUNU HAK EDENE VERİR..ve hiç bir müslüman yokturki cahil olsun,tevhid başlı başına cehalete savaş açmıştır,en bilgide geride olan muvvahid bile,bir kişinin nasıl müslüman ve nasıl müslüman olmadığını anlayacak donanıma sahiptir ve kendini bu donanım üzere yetiştirir, bunu bi imani gereklilik bilir,tevhid ile bilgisizlik iki zıt taraflardır.

İŞTE VİDEO..[YT]SB4br9PzHXA[/YT]