Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17 Ocak 2014, 16:00   Mesaj No:21

Asilem

Medineweb Usta Üyesi
Asilem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:Asilem isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 16419
Üyelik T.: 27 Ocak 2012
Arkadaşları:7
Memleket:Bursa
Konular: 4
Beğenildi:27
Beğendi:23
Takdirleri:10
Takdir Et:
Standart Cevap: BAYAN ÖĞRENCİLERE...ilahiyat okumaktaki amacınız ve hedefiniz.

Alıntı:
zümrazülal Üyemizden Alıntı Mesajı göster
ben henüz ihl son sınıf öğrencisiyim bilgi ve birikimime güveniyorum.
devlet destekli bir kuran kursu ve farklı alanlarda faliyet verebilen güzel bir hizmet alanı istiyorum.
bir kuran kursumuz varsada evli ve genelde yaşı 50 üstü olan hanımların haftada bir kaç gün uğradığı bi kurum halinde.benim ise düşündüğüm okul sonrası ve yaz tatilleri gibi 7den 70 e ulaşan bi kurum.
bağlı bulunduğum ilçenin müftüsü ile bu konuda müzakere yapmayı ,fikir alışverişinde bulunmayı düşünüyorum tabi bu sene bitince İNŞALLAH.

şimdi sizlere bunları anlatmaktaki amacım;sizin hedefleriniz bu hedeflere giden süreciniz ve hangi yolları izlediğiniz.
ben bu tür fikir alışverişinin ufkumuzu açacağını ve daha fazla bilinçle daha kolay hedeflediğimiz şeyleri elde edbileceğimizi düşünüyorum.(BİİZNİLLAH)
HEDEFLERİNİZ?
BU KONUDA HANGİ YOLU TAKİP ETTİĞİNİZ?
Sevgili kardeşim ne güzel idealist ,güzel düşüncelere sahip bir kardeşimizsin. Seni tanımadan sevdim Ben de bir ablan olarak kurslar hakkındaki duygu düşüncelerini paylaşıyorum ve hatta zaman zaman eşimle de bu konuda konuşuyorum. Henüz kurumun içinde değilim bilmiyorum dışardan bakmak yorumlamak mı kolay geliyor ama, teyzelerle bir kaç gün Kuran-ı Kerim eğitimi yapmak dışında birşeyler arıyorum bende. Bir kurs etrafındaki tüm hanımları çekebilecek bir yere nasıl dönüşür? Ne gibi etkinlikler yapılabilir? Açığı kapalısı o civardaki bayanlara nasıl ulaşır bunları konuşuyorum eşimle. İnşallah bu şevkimiz görev aldığımızda, kurumun içine girdiğimizde kırılmaz ve değişmez.
Ve tabii ki şuan en öncelikli olan önümüzdeki sınavlardan güzel puanlar alabilmek...
Rabbim hayırları kolaylaştırsın hepimize inşallah..

A.Genç