Tekil Mesaj gösterimi
Alt 18 Ocak 2014, 22:49   Mesaj No:4

NİSAREYYAN

Medineweb Sadık Üyesi
NİSAREYYAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:NİSAREYYAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 22593
Üyelik T.: 07 Aralık 2012
Arkadaşları:26
Konular: 29
Beğenildi:15
Beğendi:0
Takdirleri:10
Takdir Et:
Standart Cevap: Cemaat ve Devlet/Bedia Özdemir Tokel

Alıntı:
serpil Üyemizden Alıntı Mesajı göster
bence yanılan sizsiniz.hatta bir nevi siyasi taktik uyguluyorsunuz.camaat bizde bitti.cemaate yıllarını verenler artık geçmişine ürperti ile bakıyor.cemaat mensupları cemaatten olduklarını bilinmesini bile istemiyorlar.tepedeki parseli kapan bir kaç ekabir kılıçsavar hariç.saflar dürüstler muttakiler yavaş yavaş nefis muhasebesine başladılar.bunların bir kısmı benim arkadaşlarım.

Sayın tokel gerçekçi makaleniz için teşekkürler.
yazdıklarınıza aynen katılıyorum biçok şehirden senelerce okullarında okumuş ve sadece Allah rızası için hizmet eden arkadaşlarım var Hamdolsun her biri gördükçe ve düşündükçe uyanıyor
uyanamayanlar daha doğrusu hoca efendinin bizzat sesinden duyduklarıyla tokat yemiş gibi sersemleyenler de var Ve tabi bunların da ''çoğunluğu'' artık gerçeği apaçık biliyor ama sersemliği elden bırakmayıp ne yazık ki gözlerine ''indirilen'' perdeyle yaşamayı seçiyorlar... :(