Tekil Mesaj gösterimi
Alt 26 Şubat 2014, 11:52   Mesaj No:37

Medineweb

Medineweb Emekdarı
Medineweb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:Medineweb isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 13301
Üyelik T.: 04 Şubat 2011
Arkadaşları:6
Konular: 926
Beğenildi:339
Beğendi:0
Takdirleri:62
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
Standart Cevap: Tefsir Derslerine kimler Katılmak İster?

arkadaşlar tefsir dersleri için bir program hazırladık sonunda biraz gecikmeli oldu kusura bakmayın ama baya bi düşünmem gerekti fecr ve abdulmelik hocalar yardımıyla bir karara vardık elh.bi sıralama oluşturdum liste tamamen şikesizdir içinizde şüphe kalmaması için açıklayayım..öncelikle katılmak isteyen arkadaşların isimlerini teker teker küçük kağıtlara yazıp katladım sonra bi poşete koyup tek tek alarak sıralamyı oluşturdum..listeyi yazacam şimdi o listye göre sure dağıtacam sırayla olacak ve kişi aldığı sureden soru çıkartarak [Linkler Ziyaretçilere Kapalıdır.Giriş Yap Veya Üye Olmak için TIKLAYIN...] linkteki gibi başlık açacak bir hafta süresi var.bu bir hafta içinde soru hazırlayacak yayınlayacak diğer arkadaşlarda cevaplayacakalr..böylece hem hazırlayan hemde sorulara cevap verenler meal de çalışmış olacaklar

şu an proje süper görünüyor inşaAllah yarım kalmazda bütün sureleri tamamlarız..listeyi yazıyorum şimdi akşamda hangi sureler yağılmamışsa onları listeleyip sırayla dağıtacam..birince liste bitince ikinci listeye geçecez..öyle öyle bitirecez Allah ın izniyle

SIRALAMA
  1. bilinmez
  2. Allah'ın kulu
  3. FECR
  4. dua dilencisi
  5. mihrinaz
  6. Abdulmelik
  7. Medineweb