Tekil Mesaj gösterimi
Alt 05 Mart 2014, 01:00   Mesaj No:9

mehmet akif2

Medineweb Emekdarı
mehmet akif2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:mehmet akif2 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 13402
Üyelik T.: 25 Şubat 2011
Arkadaşları:11
Konular: 425
Beğenildi:2286
Beğendi:4876
Takdirleri:3684
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
Standart Cevap: çocuklarınızla arkadaş olmayın

Alıntı:
mihrinaz Üyemizden Alıntı Mesajı göster
peki bize zamanında empoze edilen anne babanın çocuğuyla arkadaş olması lazım iddiası nasıl hayatımıza girdi...yıllarca annemin hiç benim arkadaşım olmadığını düşünüp kahrolmuştum..taki hiçbir anne babanın arkadaş olamayacağı yazısını okuyuncaya kadar..benim annem anneymiş hakkaten...arkadaşta olmasın zaten..arkadaş dediğin senin bütün yanlışlarını onaylar,gerekirse birlikte yanlış yaparsın...ama anne öylemi yanlışına yanlış der..nasihat eder..doğruyu gözterir..bir arkadaşta bulunacak en sevimsiz özellik yani...evet anne baba hakikaten bu görevini yerine getirmeli...arkadaş olmak yerine arkadaşlarını arkadaşlıklarını incelesin çocuğunun...

zaten özellikle annesini arkadaş edinenlerin hiç arkadaşı olmuyor...anneninde çok hoşuna gidiyor bu durum..dip dibe..evlenmede..evlensende annemde annem zaten..herşeyde en güzeli ölçüdür..ölçüyü koydumuyduk ne fazla geldi diye telaşlanır,nede eksik geldi diye sızlanı9rız..nacizane fikrim...
mihrinaz ben de iyiki bu bölüme editörlük verdiler diyorum

bilmediğim o kadar çok şey varmışki bir de doğru bildiğimiz yanlışlaruzgn

ben de çocuğumla arkadaş olmak için çırpınıyordum

şu uzman bunu diyor bu uzman şunu diyor diye diye kafamız allak bullak oldu

evet annelerimiz anne gibi davrandı yanlışlarımızda uyardı nasihat verdi

hepinizin affına sığınarak söylüyorum ki şimdiki anne-babalar tabiri caizse kendimde içinde oyuncak gibiuzgn

herşeyi irdeliyoruz ne kendimizi ne de çocuklarımızı rahat bırakıyoruz

sen çocuklar ne ister konusunda çocuklar her davranışımdan bir anlam çıkarmayın beni rahat bırakın gibi sözler yazmıştın

evet haklıydın

yavrularımız allaha emanet olsun