Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06 Mart 2014, 20:07   Mesaj No:16

bilinmez

Meal Gurubu Üyesi
Medineweb Emekdarı
bilinmez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:bilinmez isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 13966
Üyelik T.: 27Haziran 2011
Arkadaşları:0
Konular: 309
Beğenildi:178
Beğendi:15
Takdirleri:560
Takdir Et:
Standart Cevap: Hiç, Hiççilik, Hiç Olmak, Hiçin Felsefesi, Tasavvufta Hiç/Muhsin İyi

Alıntı:
muallime Üyemizden Alıntı Mesajı göster
Sayın Bilinmez her zaman beni şaşırtıyorsunuz, hiç duymadığım şeyleri söylüyorsunuz.Ama çok şükür ki yanlış fikirlerden dönebiliyorsunuz. Konular atışma şekline döndüğü için çoğuna cevap yazmıyorum ama şu cümleye yazmadan edemedim.

''ben şimdiye kadar müslüman olan birinin namaz kılmadığına rastlamadım,ama namaz kılıpta müslüman olamamış milyonlara şahid oldum.''-Bilinmezden alıntı-

Yani şu cümleye ne yazayım bilemedim.

Hangi kitapları okuyorsunuz, hangi sitelere bakıyorsunuz anlamak mümkün değil....

Allahu Teala Sırat-ı Mustakimde olanlardan eylesin ,sizi..
Sayın muallime sizin verebileceğiniz bi cevabınız yok ki,

konuları atışma haline getirmiyoruz,bunu atışma gibi algılama, sadace sizin sığındığınız bi savunma hareketidir.

geri dönüp katılımda bulunduğunuz konulara bakın,hepsinde aynı çıkmazda kalmış ve aynı yaklaşımlarda bulunmuşsunuz...

ve şunu unutmayın KENDİNİ TEVHİDDEN ALMAYAN HİÇ BİR DURUM NEBEVİ DEĞİLDİR,BUNUN ADI NAMAZDA OLSA...............

Allah size hidayet etsin İnşaAllah...