Tekil Mesaj gösterimi
Alt 08 Mart 2014, 14:02   Mesaj No:7

makbergülü

Medineweb Emekdarı
makbergülü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:makbergülü isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 17068
Üyelik T.: 03 Mart 2012
Arkadaşları:26
Memleket:arz
Konular: 171
Beğenildi:211
Beğendi:27
Takdirleri:246
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
Standart Cevap: ihmale gelmeyen hatalar ölüm / kalıcı hasara sebeb olabilir .lütfen dikkat ede

Alıntı:
Medineweb Üyemizden Alıntı Mesajı göster
olacak şeyin önüne geçilmiyor malesef..herşey o kadar birbirini tetikliyorki bi bakmışsın olay oluvermiş..yaşandıktan sonra keşke böyle yapmasaydım şöyle yapmasaydım deriz ama olmuşla ölmüşe çare yoktur derler ya aynen öyle oluyor işte..umarım bu olay o aileyede okuyan herkesede ibret olurda evde bir ecza dolabı yapılır ilaçlar çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza edilir..keşke kötü şeyler yaşanmadan önlem almayı akıledebilsek :(

bu olayda o ailenin imtihanı demekki sınavlarını kazananlardan olurlar inş..dularımız minik bebekle inş..durumdan haberdar edin bizi lütfen
kalabalık yaşayan bir aile olunca düzen biraz daha dağılabiliyor sanırım uzgn rabbim imtihanlarını kazandırsın şuan için yoğunbakıma alındığı ve gösterilmediğini biliyorum.babanın halini gördüm bir gecede çökmüş resmen anne hastaneden ayrılmıyor.günde 15 dak.görme hakkı varmış.bu çok acı bir durum bende dua etmekten başka bir çarem olmayınca hem uyarmak hemde dua istemek için yazdım buraya uzgn

"Allah hiç kimseye taşıyabileceğinden daha fazlasını yüklemez."

|| BAKARA 286. ||

MAZARET insanın kendine söylediği en büyük ''YALAN''dır !! ..

Velhasıl-ı kelâm.
Namaz, duâ, gayret, nâsip. . .