Tekil Mesaj gösterimi
Alt 04 Nisan 2014, 06:35   Mesaj No:20

İslaminesil

Medineweb Emekdarı
İslaminesil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:İslaminesil isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 40187
Üyelik T.: 20 Mart 2014
Arkadaşları:0
Memleket:Wan
Konular: 316
Beğenildi:1404
Beğendi:590
Takdirleri:533
Takdir Et:
Standart Cevap: Sitedeki,cami imamlarına ithafendir...

Eywallah Abdülmelik kardeşim...
Camiler eğitim merkezi olmuş ilginç , buna ben katılmıyorum..okul,tatil zamanlarında kuran öğretilen bir eğitim yeri,yatsı namazlarında sonra hırısz girecek bahanesi ile kapatılan bir eğitim yeri ,belli yaşta erkek çocuklarına resmi olarak ders verilmeyen bir eğitim yeri..ister savunma psikolojisi olsun ister nefise dokunma olsun ya siz başka ülkedesiniz yada biz başka ülkedeyiz....

Değişmiş mi derseniz camiler eskiye nazaran değişmiş ,imamlar eski imam değişen, ne derseniz ,hükümetler değiştikçe diyanetin imamlarıda hükümetin dinine göre değişiyorsa yazıklar olsun böyle kuruma..

eskiden Davos Marmara gibi olaylarda imamlar hutbelerde konuşsaydılar ne olurdu sorusuna sizlerde iyi bilirsiniz...Hükümet Ecevit yada alanlar hemen imamı içeri tıkardılar...Değişen ne oldu derseniz Diyanet değişmedi,imamlar değişmedi,HÜKümet değişti...

Tartışma olsun diye yazmadım fikirlerimi açık beyan etdim yanlışım varsa düzeltilirse ,düzeltene teşekkür etmek borcumdur..