Tekil Mesaj gösterimi
Alt 08 Nisan 2014, 21:35   Mesaj No:65

nurşen35

Medineweb Emekdarı
nurşen35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:nurşen35 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 38944
Üyelik T.: 09 Şubat 2014
Arkadaşları:61
Konular: 1144
Beğenildi:4415
Beğendi:3686
Takdirleri:14253
Takdir Et:
Standart Cevap: Medineweb Üyeleri Sorularla Sureleri tanıyor :)

Alıntı:
eRkam_turabii Üyemizden Alıntı Mesajı göster
grup gruplaşmayı meydana getirir,gruplaşan gruplar diğerleride grup olarak görmeye başlar,anlayacagınız grup,grub sloganlar atılmaya başlar,sonra gruptaki arkadaşı savunmalar başlar sonra ayrımcılık olur,sonra dövüş olur,sonra giden olur,bazılarıda küser niye bizi guba almıyorlar diye münakaşa çıkar ,daha sonra kırgınlık olur grupdan birilerinin konu ve yazışa yorum yapılmaz ve uzar gider uzadıkça uzar sonra bir bakmışssınız ,gruplar fes edilir ))

Erkam Turabi kardeşim, iki hafta önce bende senin gibi bu formun özelliğini bilmeden cevap verdiğimde bunun kabul olmayacağını belirttiler. Ancak gruba üye olursam devam edecektim. Bu gruba memnuniyetle katıldım. Bugün seninde verdiğin cevapları görünce bir arkadaşımız daha bizlere katılıyor dedim. Fakat sizden olumlu hiç haber alamadık. Eğer herkese bu forum açık olursa şu anki heyecanı ben yaşayamam. Çünkü; en çabuk cevap vermek için yarışıyoruz. Bu heyecanda küçük bir grupla yaşanır. Birazcıkta bu formun bir özelliği olsun. Bizlerden sonra tekrar bu bölümde hiç yer almamış arkadaşlar bu görevi üstlenirler diye düşünüyorum. Elbette kararı editörlerimiz verecektir. Benim için bu uygulama çok doğru bir karar. Erkam Turabi kardeşim senide aramızda görmekten mutluluk duyarız, lütfen sende katıl. Benim de bu gruba katılmamda öncülük eden Mihrinaz'a teşekkür ediyorum.