Tekil Mesaj gösterimi
Alt 16 Nisan 2014, 20:55   Mesaj No:75

İslaminesil

Medineweb Emekdarı
İslaminesil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:İslaminesil isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 40187
Üyelik T.: 20 Mart 2014
Arkadaşları:0
Memleket:Wan
Konular: 316
Beğenildi:1404
Beğendi:590
Takdirleri:533
Takdir Et:
Standart Cevap: Medineweb Üyeleri Sorularla Sureleri tanıyor :)

Alıntı:
bilinmez Üyemizden Alıntı Mesajı göster
katılmak isteyen elini taşın altına koyar ve kendi gücü nispetince bi uğraş sergilemek zorundadır.istenilen öyle zor bi işte değil .

öyle beleşçilik olmaz.

Burda kim nasıl soru hazırlamış veya ben ekserikli bi yarışta yok,yapabileceğini sadece ortaya koymak yeterlidir..

En azından her halukarda kendisi ile kuran arasındaki bi duvarı gücü nispetince yıkmış olur katılanlar..

Onun için katılımcılar cevaplasın,cevaplamak isteyenlerde türibinlerden sahaya inme zahmetini ve cesaretini göstersinler...

Abi özür dileyerek kac kelam edebilirmiyim...Sizin bu yorumunuza katılmıyorum,Amaç grup hazırlamasında öte bir şeyi atlatıyoruz,herkes neden müdahil olmasın ki sonuçta amaç insanlar bişilerden faydalnsın değil mi?
İnsanların özgüvenine öyle ihtiyaç varki bir bebeğe kebab yediremessiniz neden ir yaratılış silsilesi vardır ,bunuda bununla kıyaslamak lazım bence olaya müdahil olmak için ilk önce katılım lazım köşeden bucadan,Konu açanlar gurp olabilir herkes kendi zamanında dediği konuyu alır lakin yorumlara herkesin iştirak etmesi demek herkesi araştırması demektir ve buda şu demektir arastırıken öğrenmesidir.ve araştırmaya bilmedende olsa insanları sevk etmek de öğreneceği ameli noktadaki güzel şeylerde hisse sahibi olmak demektir.
Fikrimi beyan etmek istedim Af ola..