Tekil Mesaj gösterimi
Alt 18 Nisan 2014, 21:29   Mesaj No:88

İslaminesil

Medineweb Emekdarı
İslaminesil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:İslaminesil isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 40187
Üyelik T.: 20 Mart 2014
Arkadaşları:0
Memleket:Wan
Konular: 316
Beğenildi:1404
Beğendi:590
Takdirleri:533
Takdir Et:
Standart Cevap: Bu Haftanın Misafiri "eRkam_turabii" kardeşimiz

Alıntı:
azranur Üyemizden Alıntı Mesajı göster
bend eeğitim durumunu merak ediyordum sormuşsun
birde islami alanda kendini nasıl geliştirdin?
Dogu bölgesinin islami eğitim batıya göre daha düzenli ve üzerinde durulan bir konudur,lakin orta okula gelene kadar o kadar önemli bir islami eğitim görmedik belki baba zoru ile namaz kılardık içten samimi bir inanç yoktu,2 sene nur cemaatında kaldım ,İşin açıkçası sarmadı beni,neden derseniz Müslüman ümmetçi olmalıydı faşist ve ırkçı olmamalıydı...sonra Vanda seher fm diye islami yerel radyo vardı orda haftalık konuşmacı olarak katıldım asıl Tevhidi islami orda öğrendim..ve öylesine kitap okumalar ve sohbetler insanı yoğuruyor...Bugün hazırcı bir zihneyetde olduğumuz için okumuyoruz basta nefsim olmak üzere,eskiye nazaran hiç okumuyorum diyebilirim,eskiden bi oturuşta kitabı bitirir öyle bırakırdım şuan nasıl derseniz gündüz 10 sayfa zor okuyorum...

Her alanda vana gelen bütün birifink,konusmacı,arastırmacı yazarların konuşmalarına katılırım,Vanda ayrıca bide ismi kalsın bir derneğin haftalık sohbetlerinde bulunurum..öyle kardeşim..