Konu Başlıkları: 24.04,1915
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 24 Nisan 2014, 21:23   Mesaj No:14

bilinmez

Meal Gurubu Üyesi
Medineweb Emekdarı
bilinmez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:bilinmez isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 13966
Üyelik T.: 27Haziran 2011
Arkadaşları:0
Konular: 309
Beğenildi:178
Beğendi:15
Takdirleri:560
Takdir Et:
Standart Cevap: 24.04,1915

Sayın Zeus,iktidarı elinde tutan müstekbirler,mustazaflaştırdıkları halkları her daim kullanmışlardır.

Bu durum birinci dünya harbinde olduğu gibi halende devam etmektedir.Siz kalkmış sadece ermenilerin bu durumda zulum gördüklerini savunup,kayırırken,....

Diğer tarafta,müstekbirlerin mustazaflaştırdıkları,o bölgenin kürt, türklerede ermenilerin elleriyle zulum ettiklerini söyleyemiyorsunuz.

Ben eremenilere ne kadar zulum edilmişse,aynısı o bölgenin mustazaflaştırılan kürt ve türk,acem vs lerede yapıldığını ve bununda görülmesi gerektiğini vurgulamışım.

Kısacası müstekbirler yaptıkları zulumlerde rant elde ederken,mustazaflarda bu müstekbirlere itaat eden kulları olmuşlardır,zulme ortak olarak.

Siz kalkmış sadece kayırma yapacağınıza,o günde bu günde kazananların müstekbirler,kaybedenlerin ve zulum görenlerinde rainalaştırılmış halklar ve bu halklarad bu zulmu MÜSTEKBİRLER ADINA BİRBİRLERİNE YAPTIKLARINI VE ARTIK BU KÖRLÜKTEN UYANMALARI GEREKTİĞİNE DAİR bi kaç cümle sarf etseydiniz,emin olun o zaman sizin bu serzenişinizi haklı ve adelete yakın görebirdim...

ama siz tek ırk üzerinde faşizanlık yaparak acitasyon yapıyorsunuz,sağa solada saldırgan bi uslup ile...