Tekil Mesaj gösterimi
Alt 24 Nisan 2014, 21:40   Mesaj No:21

Medineweb

Medineweb Emekdarı
Medineweb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:Medineweb isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 13301
Üyelik T.: 04 Şubat 2011
Arkadaşları:6
Konular: 926
Beğenildi:339
Beğendi:0
Takdirleri:62
Takdir Et:
Standart Cevap: Müslüman Olduğu Ölünce Anlaşıldı

Alıntı:
Zeus Üyemizden Alıntı Mesajı göster
Hristiyan inancına göre Tanrı yeryüzende yaşam sürecek bir Evlat edinmek istedi ve İsa'yı yolladı.
Baba beni kendine ayırıp dünyaya gönderdi. Öyleyse 'Tanrı'nın Oğlu'yum' dediğim için bana nasıl 'Küfür ediyorsun' dersiniz? (Yuhanna 10:36).
anladığım kadarıyla islamiyeti öğrenmeye çalışan birisiniz.incili incelediyseniz Kur'an-ı Kerim'i de incelemişsinizdir.incil gönderildiği haliyle kalamadığı halde Kur'an gönderildiği gibidir.onun için bi kanıt arayacaksanız sağlam olanına bakın.Allah evlat edinmekten münezzehtir.o doğmamış doğurmamıştır..ki siz tanrı inancı olan bir insansınız bir tanrı evlat edinirse tanrılığı nerde kalır..beşerden farkı olurmu?
Allah tek bir Allah tır doğmamıştır doğurmamıştır.

“Meryem oğlu İsa ancak Allah’ın elçisi ve kelimesidir. Onu Meryem’e ilka etmiştir ve Ondan bir ruhtur.” (Nisa, 4/171)

“Meryem oğlu İsa ancak Allah’ın elçisi ve kelimesidir. Onu Meryem’e ilka etmiştir ve Ondan bir ruhtur.” (Nisa, 4/171)

uzatmanın anlamı yok.zaten biliyorsunuz ama neden bilmiyor gibi davranıyorsunuz bilmiyorum.sanırım yoruma açmayı istediniz

Alıntı:
Zeus Üyemizden Alıntı Mesajı göster
"Dostum" sözcüğünü şahsi algılamanıza gerek yok. "İnsan"i olarak dile getirmiştim. Rahatsız olduysanız kulanmam. Size göre yerinde olabilir ama ben gereksiz çıkışlarınızın olduğunu düşünüyorum. Hak ve Hukuk meselesi benim inançıma göre benim afeedip-cezalandıracağım bir durum değil.
dost kelimesini dostunuz olduğum için değilde bi insaniyet olarak kullandığınızı bilmeyecek değilim tabir olarak kullanmanızı istemediğim için belirttim.kullanmazsanız sevinirim..olabilir siz haksız çıkış olarak algılayabilirsiniz saygı duyarım..tmm siz helal etmeyin kırdıysam Allah affetsin oldumu