Konu Başlıkları: bosuna mı okuttuk!
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07 Mayıs 2014, 06:13   Mesaj No:15

Mihrinaz

Medineweb Baş Editörü
Mihrinaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu: Mihrinaz isimli Üye şuanda  online konumundadır
Medine No : 14593
Üyelik T.: 15 Kasım 2011
Arkadaşları:68
Memleket:MEDİNEWEB
Konular: 1271
Beğenildi:11864
Beğendi:8994
Takdirleri:26311
Takdir Et:
Standart Cevap: bosuna mı okuttuk!

Alıntı:
Medineweb Üyemizden Alıntı Mesajı göster
hep düşündüğüm bişey var kadınlar bu kadar iş yerlerini işgal etmeseydi hiçbir erkek işsiz kalmazdı

ne kadar doğruyum bilemem ama aklımda işte dediğim gibi sadece islami çerçeve içerisinde çalışma amaçlı yazmıştım diğer türlüsüne ancak Allah ıslah etsin diyebiliriz
demek bir ben değilmişim bu şekilde düşünen...hayat mücadelesi verenleri tabiki istisnadır...ama bir düşünün markette herhangi bir işte çalışan genç kızları,aile bütçesine katkı sağlayan geçinme derdi olanları tenzih ediyorum..lakin her genç kız biraz daha fazla para harcayabilmek,sınırlı maaşını sınırsız harcayabilme telaşıyla çalışıyor...daha bu şekilde çalışan erkek duymadımçevramden yola çıkarak bunu söylüyorum..mecburiyeti olmadan çalışan bacılar,ne birikim yapabiliyorlar,ne ev geçindirebiliyorlar,böylrde bir dertleri yok zaten...daha çok harcayıp,daha çok borç...bunu biliyorum..memur olan hemen krediye girmeye çalışıyor..dışarda çalışan taksit kapatma derdinde

bencede biraz bıraksalar işsiz,evini geçindiremeyen erkek kalmayacak herhalde..tembel miskin erkekleri yorum kapsamına almıyoruz tabi

~~~ Bilmediklerimi Ayaklarımın Altına Alsam Başım Göğe Ererdi ✒~