Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09 Mayıs 2014, 17:34   Mesaj No:9

NİSAREYYAN

Medineweb Sadık Üyesi
NİSAREYYAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:NİSAREYYAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 22593
Üyelik T.: 07 Aralık 2012
Arkadaşları:26
Konular: 29
Beğenildi:15
Beğendi:0
Takdirleri:10
Takdir Et:
Standart Cevap: Erkekleşmeye meyilli tesettürlü kadınlar

Alıntı:
Zeus Üyemizden Alıntı Mesajı göster
"Aslında sen daha fazla erkek doğması için bir araçsın bacım" demek mi istiyor yoksa bana mı öyle geldi ?

[/B]

"...Hüküm vermek ancak Allah'a aittir..." /Yusuf 40 )

Sizin gib yaklaşmıyor diye bir insanın dini değerlerine, inanışına bu şekilde çirkin bir ifade ile adlandırmak... hiç hoş değil.

Sanırım yazıda üzerinde durulması gerek konu tamda buydu...

Bide başlık ve içerik ne alaka onuda anlayamadım, malesef.

(Bakın ne Müslüman'a ne İslam'a bir sözüm oldu. Bir konuyu kendi görüşleri ile açıklayan bir yazıya yazdığım yorum sadece.)
yazdıklarınıza teker teker cevap vermek vardı
sadece şunu bilmenizi isterim ''islamiyet'' i bilmeden görüşleri hakkında nasıl yorum yapabiliyorsunuz ki?
örnek vermek gerekirse ben bir ülkenin anayasasını bilmesem
kafama göre o ülkeyle ilgili yorum yapma hakkına sahip olabilir miyim?
birinin eleştirildiğini de gördüğünüz de ilk yapılması gereken eleştirilen konuyu araştırmak olmaz mı
var mı Kur an ın bi cümlesiyle hüküm çıkarmak
bektaşilerin durumunu anımsattı yazdığınız
Birgün Bektaşiye, "Neden Namaz kılmıyorsun" diye sormuşlar. Bektaşi'de "Kur'an'da namaza yaklaşmayın ayeti var" cevabını vermiş. Soranlar, "Ama o ayetin başında içkiliyken namaza yaklaşmayın ifadesi var" deyince, Bektaşi, "Ben hafız değilim" cevabını vermiş.
yorum size ait....