Konu Başlıkları: Soma için...
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 28 Mayıs 2014, 21:03   Mesaj No:8

İslaminesil

Medineweb Emekdarı
İslaminesil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:İslaminesil isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 40187
Üyelik T.: 20 Mart 2014
Arkadaşları:0
Memleket:Wan
Konular: 316
Beğenildi:1404
Beğendi:590
Takdirleri:533
Takdir Et:
Standart Cevap: Soma için...

Alıntı:
umut628 Üyemizden Alıntı Mesajı göster
Peki ya üstadım:bankaları ,hastaneleri ,kaymakamlıkları,yolları, esnafı ,kaldırımları,ambulansları ,resmi daireleri ,sivil hayatı, sabote etmeler,futursuzca zarar vermeler,yakıp yıkmalar, hangi insanlıktan ,hangi izandan ,hangi edeb'den ,hangi terbiyeden kaynaklanıyor.
hadi zarar vermeyen ötekileştirildiği için böyle yapıyorsa,zarar veren hangi öteki alemde yaşadığı için böyle yapıyor.bence insanlıkdan nasibini almamış muzdaribe en iyi insan olma dersinini veren eli öpülesi işçinin verdiği cevabdır.
olaydan hisse almak yerine olaydan husumet çıkarmak ancak böyle olabilir.zihniyet aynı, zarar zihniyeti

hersey neden sonuç ilişkisi icersinde cereyan eder... ben bu hisseyi çıkardım yasadıgım beldelerdeki insanlara yapılan zulümleri gördükçe..

sizde başka bir hisse cıkarmıssınız....eywallah...

ama zihniyet dersen orda kırılırım,suan bile nefsim karşı mücadele et diyor ama sadace fikrinize saygı duyuyorum selam diyorum ve kardeşim diyorum hayırla kal..