Konu Başlıkları: KPSS istişare bölümü
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 28 Mayıs 2014, 22:58   Mesaj No:44

Mihrinaz

Medineweb Baş Editörü
Mihrinaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu: Mihrinaz isimli Üye şuanda  online konumundadır
Medine No : 14593
Üyelik T.: 15 Kasım 2011
Arkadaşları:68
Memleket:MEDİNEWEB
Konular: 1269
Beğenildi:11857
Beğendi:8991
Takdirleri:26311
Takdir Et:
Standart Cevap: KPSS istişare bölümü

Alıntı:
Medineweb Üyemizden Alıntı Mesajı göster
coğrafya bilgisi olan birinden coğrafyayı nasıl seveceğime dair yardım istiyorum

önere bileceğiniz videolu bi anlatım varmı.anlatımı iyi olan bi hoca yada
editörüm...coğrafyayı çalışırken tefekkür gözüyle bakın..günler aylar mevsimler nasıl meydana gelmiş...bu yörünge nedir...yağmurlar,iklimler..ülkeler ve türkiye coğrafyasını çalışırkende aynı şekilde..memleketin neresinde ne yetişir,en çok yağmur neresinde buna paralel ürünleri,coğrafi yapısı ,insanları nasıldır..hep ilişkilendirin..haritayla çalışmanız işinizi kolaylaştırır...

dünyanın neresi ençok yağış alır..seller nezaman oluşur biraz güncel bilgilerinizive haritayı kullanarak,yine ilişki kurun...sıcaklıkların azalması çoğalması gece gündüz farkı hepsine ama hepsine hem güncel bilgi,hemde tefekkür gözüyle bakarsanız çok seveceğinize eminim...ben öyle sevdim taaaaa lisedeyken..hala hepsi tazedir bende...sonucu bilemem ama seviyorum bu dersi işte bu sebepten....günlük yaşadığımız olaylar...güneş varken niye yağmur yağar..havadaki nem nedir..bunların cevabı hep ilgi duyma ve sevebilmede gizli....unutup gideceğiniz amaaaan ne işime yarayacakki diyeceğiniz bir ders değil benceumarım işe yarar söylediklerim

~~~ Bilmediklerimi Ayaklarımın Altına Alsam Başım Göğe Ererdi ✒~