Konu Başlıkları: KPSS istişare bölümü
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 29 Mayıs 2014, 18:30   Mesaj No:47

Medineweb

Medineweb Emekdarı
Medineweb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:Medineweb isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 13301
Üyelik T.: 04 Şubat 2011
Arkadaşları:6
Konular: 926
Beğenildi:339
Beğendi:0
Takdirleri:62
Takdir Et:
Standart Cevap: KPSS istişare bölümü

Alıntı:
mihrinaz Üyemizden Alıntı Mesajı göster
editörüm...coğrafyayı çalışırken tefekkür gözüyle bakın..günler aylar mevsimler nasıl meydana gelmiş...bu yörünge nedir...yağmurlar,iklimler..ülkeler ve türkiye coğrafyasını çalışırkende aynı şekilde..memleketin neresinde ne yetişir,en çok yağmur neresinde buna paralel ürünleri,coğrafi yapısı ,insanları nasıldır..hep ilişkilendirin..haritayla çalışmanız işinizi kolaylaştırır...

dünyanın neresi ençok yağış alır..seller nezaman oluşur biraz güncel bilgilerinizive haritayı kullanarak,yine ilişki kurun...sıcaklıkların azalması çoğalması gece gündüz farkı hepsine ama hepsine hem güncel bilgi,hemde tefekkür gözüyle bakarsanız çok seveceğinize eminim...ben öyle sevdim taaaaa lisedeyken..hala hepsi tazedir bende...sonucu bilemem ama seviyorum bu dersi işte bu sebepten....günlük yaşadığımız olaylar...güneş varken niye yağmur yağar..havadaki nem nedir..bunların cevabı hep ilgi duyma ve sevebilmede gizli....unutup gideceğiniz amaaaan ne işime yarayacakki diyeceğiniz bir ders değil benceumarım işe yarar söylediklerim

enlem boylamı anlaya bilsem iklimlere yağmurlara tefekkürle bakacam abla ben hiç sevmedim aslında öğretmenimi sevmemiştim onun yüzünden dersde gitti arada

tavsiyen için teşekkür ederim abla inş.uygulayacam