Tekil Mesaj gösterimi
Alt 13 Temmuz 2014, 18:56   Mesaj No:19

İslaminesil

Medineweb Emekdarı
İslaminesil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:İslaminesil isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 40187
Üyelik T.: 20 Mart 2014
Arkadaşları:0
Memleket:Wan
Konular: 316
Beğenildi:1404
Beğendi:590
Takdirleri:533
Takdir Et:
Standart Cevap: Amel Defteri, Hesap Kitabı

Alıntı:
mustafa ast Üyemizden Alıntı Mesajı göster
bilinmez kardeşim eğer olay senin dediğin gibiyse bizler Mevlana yunus emre,Geylani Nakşibendi,ibni arabi ,Mahmut efendi ,zahit korku,Esat coşan,yahyalılı,gibi mübareklerin hepsi müşrik oldukları için cehennemlik,bunu teyid eder misiniz,çünkü şirkin affı yok ahirette,nasla sabit,bilinmez kardeşim,bence atladığın bir şey var,küçük bir şey,onun için tek doğru benim deme ,acele etme,tekfir etme
Özür dileyerek müsaadenizle.....

Şirk karıncanın kımıldamsından daha hassasitır dyor Hz Ali...

saydığınız isimler icersinde A örneğinde verildiği gibi kulları kendine kulluk yatıryorarsa bu saydıklarınız farkeden bişi olmuyor demektir...
Saydıgınız isimler icersinde kac kişiyi tenzih ederim...

Orda Arkadasın demek istediği Şirkin ne kadar hassas olduğu ve hayatımıza yön verecek olan değerli insanların buna nasıl göz kırptıkları mahiyetinde dile getirdi sanırım.

Bu konuda Özür dileyerek beyan ederim ki !!! Bilinmez kardeş söylediklerinde haklı,uslup ve söylemlerinde yanlış..

Allah resulü da bizler gibi bir beserdi,davası ebedi olan efendimizin bende sizin gibi bir insanım demesi herhalde insanlara değer veren,aslında olduğundan fazla değer verenlere bi cevaptır.yada değer sahabi olmaya calısan betbahlara tokatdır...

elbetdeki değer verilir hocalarımıza zaten değer verilmessse terbiyesizliktir,lakin yerinde bi değer tapılacak önünde eğilecek,merhametin olmasa ne yaparız diyerek değil,yetiş ey felankes diyerek hic değil..

yanlışım var ise af ola...