Tekil Mesaj gösterimi
Alt 13 Temmuz 2014, 23:06   Mesaj No:4

İslaminesil

Medineweb Emekdarı
İslaminesil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:İslaminesil isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 40187
Üyelik T.: 20 Mart 2014
Arkadaşları:0
Memleket:Wan
Konular: 316
Beğenildi:1404
Beğendi:590
Takdirleri:533
Takdir Et:
Standart Cevap: Yaşasın HİTLER Kahrolsun P\israil ve türevleri .

Alıntı:
nurşen35 Üyemizden Alıntı Mesajı göster
Farklı bir yorum getirmişsiniz , şuan ki İsrail demek istemiyorum çünkü İsrail'i kabul etmiyorum, orası benim için hep Filistin kalacak. Bugünkü Yahudilerin politikalarına ve oynadıkları şeytani oyunlara bakarsak, onun da bir oyun olduğunu düşünmemek mümkün değil gibi görünüyor.
Yine de kafirde olsa katliam yapmak müslümanlığa değil, insanlığa yakışmaz. Rabbim bizleri nefsimize uymaktan korusun.

Ayrıca konuyu açan üyemizden de
Sonuc itibarı ile Hitler geniş kesimle savaş yaptı,yani savaş açtığı ülkerde her dilden ve dinden insanlarda mevcutdu,sadace Yahudilere karşı açılmış bir savaş olarak lanse edilmeye çalışıyor,elbetdeki dediğiniz gibi abla katliama ruhsat vermek katliamı yapanlar eş duruma düşmek demektir,Mazlumun dini sorulmaz diyor Allah resulü ,Lakin sadace Yahudiler fırınlara dolduruldu gibi bakarsak,farzedelim öyle olmuş olsun,bunu düşünmemekte elde değil HİTLER Yahudilerin nasıl bir millet olduğunu biliormus demek,ilerde insanların basına bir bela olacagınıda tahmin etmiş demektir...

Fikrimi sorarsanız hele az yapmış ele bişi oldugunada inanmıyom Ama Yalan diyen tarih utansın ne yapalım...