Konu Başlıkları: Hanımımı Sevemedim
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17 Eylül 2014, 09:15   Mesaj No:16

ali70

Medineweb Sadık Üyesi
Durumu:ali70 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 36490
Üyelik T.: 14 Aralık 2013
Arkadaşları:17
Konular: 38
Beğenildi:236
Beğendi:586
Takdirleri:449
Takdir Et:
Standart Cevap: Hanımımı Sevemedim

Alıntı:
Molla Kasım Üyemizden Alıntı Mesajı göster
herkes takılmış boşanmaya. Adamı suçlamaya. Ana avrat küfür etmedikleri kalmış adama.
Yavaş gel kardaş. Kimse kimseyi suçlamıyor. Tavsiye istendi tavsiye veriyoruz. Siz buna küfür kast ettiğimizi söyleyerek, siz bize küfür ediyorsunuz. Yavaş gel.

Alıntı:
yavvv durun bi.islamda taadudu zevcad yok mu? Allahın helal kıldığını kim haram edebilir. Kimin haddine !
Kimse Allahın helaline haram demiyor. Eğer okuman varsa bi zahmet oku yazılanları. Yanlış okuduysan eğer buyur bir daha oku. Silmedik.

Alıntı:
birisi demiş boşasan öbür dünyada görürsün
ya bi sus bari alim sansınlar.ne boşamada nede taadudu zevcad konusunda öbür dünyada görürsün diyen ayete nassa rastlamadım.
İşte demişsin ya sen de, sus da alim sansınlar... Bi sus da alim sanak molla sanak seni.
Duymadıysan duy kulağına küpe olsun:
Helalin hesabı vardır, haramın azabı vardır.
Öbür dünyada görürsün elbet. Duymadın mı böyle bir şey. Yoktur böyle bir ayet dersen eğer, varsa haberin Kur'andan aç da oku... Zil zal Suresi:
''Kim zerre kadar...''

Alıntı:
soru soran arkadaşa cevabım ;
arkadaşım hanımların fiziği aynıdır. Enine boyuna fark var o kadar. Çirkin kadın yok. Her kadının kendine göre bir cazibesi vardır. Bence hanımın ananla uğraşa uğraşa kendine zaman ayıramamıştır. Kendine bakma zamanı hevesi olsa sorun kalmayacaktır. En iyisi anana bir bakıcı bul hanımın da sana zaman ayırabilsin. Gör o zaman hanımın nasıl fiziği kimyası biyolojisi psikolojisi düzelir.

bu deneyde olmazsa 4 e kadar yolun var.para varmı onu söyle

Hah işte böyle... Varsa bir tavsiyen edeplice, tavsiye et. Saygı duyarız.