Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06 Ekim 2014, 21:32   Mesaj No:71

verayy

Medineweb Üyesi
verayy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:verayy isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 24898
Üyelik T.: 16 Ocak 2013
Arkadaşları:6
Konular: 11
Beğenildi:5
Beğendi:19
Takdirleri:10
Takdir Et:
Standart Cevap: Cuzem 3.sınıf öğrencileri ders çalışma bölümü

Alıntı:
mehmet akif2 Üyemizden Alıntı Mesajı göster
veray face'de birinden okul kitaplarını temin ettiğini yazmışsın derslerin özetini de çıkarmış mı

bizim burda da tanıdığımızın akrabası sivas ilitamı bitirmiş bu sene yüksek lisans yapıyormuş dün görüşelim diye telefon açtık müsait değillerdi ki geri bizi aramadılar

o bayana kaygılarımı kafama takılanları soracağım ders notları elindeyse istemek aklıma gelmemişti ama hocalar geçen senenin pdf'sini yüklüyorsa ben de o kişiden isterim

veray dersleri nasıl yetiştireceğim diye çok kaygılanıyorum

ders çalışmayı seviyorum gözlerim ve işlerim müsade verdiği sürece çalışırım istek konusunda kaygım yok ama o kadar derse sınava kadar çalışamam diye korkuyorum

ilitam istişare bölümünde mesaj yazdım arkadaşlardan manevi destek almak için ve bana yol göstersinler istedim
kaç gündür kitaplarla uğraşıyorum göknur yeni bitti fotokopi olduğu için çok kalın gözüküyor kitaplar bende yetiştiremiyeceğim diye düşünüyorum Allah yardımcımız olsun inş
kitaplara gelince felsefe tarihi-mantık-din sosyolojisi- kelam - arapça -fıkıh usulü aynı kuranı kerim öğretmeni değişik galiba ondan konular farklı yani onu çıkartacağım diğerleri henüz döküman vermedi o yüzden bilmiyorum
elimdeyken bile zor ayarladım alabileceğin biri varsa al derim çok zaman alıyor kitaplar dualarla inş yaparız yalnız değilsin 2 çocuk ev yapacak tek şey Allaha sığınmak benim sınava bile umudum yoktu şükürler olsun devamıda rabbimden umuyorum BAYRAMINI VE TÜM ARKADAŞLARIMIZIN BAYRAMINIDA KUTLUYORUM