Konu Başlıkları: DHBT İstişare bölümü
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 23 Ekim 2014, 18:23   Mesaj No:527

ademsevda

Medineweb Emekdarı
Durumu:ademsevda isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 34468
Üyelik T.: 23 Kasım 2013
Arkadaşları:10
Konular: 0
Beğenildi:90
Beğendi:76
Takdirleri:668
Takdir Et:
Standart Cevap: DHBT İstişare bölümü

Alıntı:
aslıı Üyemizden Alıntı Mesajı göster
selamun aleyküm =) herkeze geçmiş olsun öncelikle dhbt 1 bölümü bence çerzlik sorulardı iyikide ösym hazırlamış ikinci bölüm ise önlisans derslerine çalışan biri için de çok çok kolaydı ben az çalıştıgım için biraz düşündürdü ama 28 net bekliyorum inşAllah bende kuran sorusuna mesani yaptım muhallefetül lil havdis yaptım çünkü sonradan yaratılanlara benzemek gibisinden bişey okumadım yahudilik de kesin cevap çünkü en basitinden sonradan yahudi olunmuyor ve böylece misyonerlige gerek kalmaz ben bi sorunun cevabını abdullah bin ureykıt yaptım sanırsam peygamberimizin işi ehli olana bırakın gibi bi sözü vardı buna mutakıp onun yol kılavuzlugu yaptıgı dogru şıktı bence bide tek olarak hz ebubekirin hafızların şehit olmasından sonra kuranı yazılı hale geçirmesi gerektigini düşünmesi gbisinden vardı ona siz ne yaptınız ? bu arada kaç net bekliyorsunuz ?

aleykum selam..

sorular zor değildi kafa karıştırıcıydı..soruların cevapları çeldirici olması da zaten başka bir sorun ..sınav sonuçları herkes için hayırlı olsun..