Konu Başlıkları: DHBT İstişare bölümü
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 30 Ekim 2014, 20:24   Mesaj No:670

Nesli_Nur

Meal Gurubu Üyesi
Medineweb Emekdarı
Nesli_Nur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:Nesli_Nur isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 20510
Üyelik T.: 01 Ekim 2012
Arkadaşları:24
Konular: 166
Beğenildi:76
Beğendi:1
Takdirleri:187
Takdir Et:
Standart Cevap: DHBT İstişare bölümü

Alıntı:
mihrinaz Üyemizden Alıntı Mesajı göster
kıyamaz ablası...biz o beş basamaklı sayının iki basamağıyla ilgileniyoruz hepstresten heyecandan hepsini birbirine karıştırdın demekki gülüm...

sıkma canını..acaba o stresle başkasının sayfasına girip,başkasına ait puana mı baktın ki acaba
üzüldüğün yeter..tefsir dersi iyi gelir ..de haydi boşver üzülmeyi...
keşke yanlışlıla başkasınınkıne bakmış olaydm ama kabak gbı fotom vardı
aman ablacm ben zaten heralde galıba sanırsam ciddi ciddi atlattım takmıyorum DHBTyi
şimdiden lisans kpssnın matematığıne başladm antremanlarla matematık kıtbaımı aldım en kıs zamnda başlaycağm inşaAllahh...

Alıntı:
mehmet akif2 Üyemizden Alıntı Mesajı göster
nesli nur hepimiz çok fazla üzüldük sonra ben de senin gibi ağladım tüm günüm burda ve başka sitede yorum okumakla geçti

dün de kendime çok dedim 7 haftalık çalışmayla ne bekliyordur diye kpss'den sonra bayram haftası ve 1 hafta daha o kadar

kpss ve dhbt'ye çoğu kişi senesini veriyor ayrıntılı şekilde çalışıyor kpss sınavında da konular tam değildi dhbt'de de konulara kısa özetle çalıştım çalıştığım soruları yaptım bazısı aklıma gelmedi sonra sonuç malumunuz işte

bugün kendimi derslerime verdim

kendimizi derslerimize verelim okul derslerinin hakkını verelim

allah herşeyin hayırlısını versin inşallah
ablaa bende dıyodum heralde kımse benım kadar yorum okumuyo
sevındım şimdi bende ilk 24 saat elimde telefonum ordan burdan yorum okudum ve tek kanıya vardım atanmam imkansız

Amn Amn hakkımızda hayırlısı olsnn