Tekil Mesaj gösterimi
Alt 04 Kasım 2014, 22:42   Mesaj No:99

mehmet akif2

Medineweb Emekdarı
mehmet akif2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:mehmet akif2 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 13402
Üyelik T.: 25 Şubat 2011
Arkadaşları:11
Konular: 425
Beğenildi:2286
Beğendi:4876
Takdirleri:3684
Takdir Et:
Standart Cevap: Cuzem 3.sınıf öğrencileri ders çalışma bölümü

Alıntı:
verayy Üyemizden Alıntı Mesajı göster
arkadaşlar ne haber ben daha 2. ünitelere bile geçemedim bir sistematik kelam 4. ünite deyim nereye kadar sorumluyuz onuda bilmiyorum Osmanlı tarihi hiç başlayamadım Arapçadan çıkamıyorum eskileri unuttuğum için sil baştan çalışıyorum hoca karmakarışık anlatıyor anlamayan ben içinden çıkılmaz bir haldeyim felsefe desen daha birinci ünitede herhalde 10 isimin varlıkla ilişkisi var hangisi akılda kalacak bilmem yazarken bile yoruldum sesimi duyan ben yine karamsarlığa bağladım ama çalışıp anladıkça mutlu oluyorum şu yetiştiremiyeceğim korkusunu bi atabilsem
evet dersler zor ve karmaşık din sosyolojisine girişte L. Berger Weber gibi isimlerin önemli özelliklerini öğrendik o kadar din sosyolojisinde o kadar uzun ve ayrınıtılı anlatmış ki ben de onların içinden çıkmaya çalışıyorum

felsefe tarihi 1. unite o kadar uzun ki işin içinden çıkamadım hoca power poınt şeklinde ilk ünitelerin özetini vermiş ben oraya da bakıyorum pdf'ye de bakıyorum

arapça için onceden elimden olan arapça dilbilgisi kitabından bilgileri tazeliyorum netten arıyorum derken çok zor karmaşık olmasa yapabilirim gibime geliyor

sülasi fiilin altı babı sülasi mücerred mezid hümasi südasi fiillerin bablarına 2. sınfta çalışıp çok tekrar ederek öğrenmiştim şimdi tekrar hafızama yerleşsin diye not aldığım defterden tekrar etmeye başladım

şengül sen de bu kalıplara çalışırsan daha sonraki onlarla ilgili ayrıntılar zor gelmez

bugün yüzeysel olarak 1. üniteye çalıştım unite sonundaki soruların genelini doğru yapabildim

osmanlı türkçesinden 1 unite bitirdim ama 2. üniteyi hocayı tekrar dinleyerek çalışacağım