Tekil Mesaj gösterimi
Alt 28 Kasım 2014, 08:52   Mesaj No:147

hakaşığı

Medineweb Paylaşımcı Üyesi
hakaşığı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:hakaşığı isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 45760
Üyelik T.: 27 Ekim 2014
Arkadaşları:2
Memleket:istanbul
Konular: 18
Beğenildi:5
Beğendi:0
Takdirleri:10
Takdir Et:
Standart Cevap: inönü ünv.ilitam öğrencileri ders çalışma bölümü

Alıntı:
nurşen35 Üyemizden Alıntı Mesajı göster
İlitam okumakla ilgili daha pek çok bilgiye sahip değiliz. Yalnız şu yazdıklarınız insanın kanını donduruyor. İlahiyatı ve İlitamı o kadar kötülediniz ki, Buradaki hocaların ve talebelerin neredeyse Allah'dan korkmayan , kuldan da utanmayan imajını verdiniz. Bu anlattıklarınız gerçekten doğru mu? Allah yolunda , İslami değerler için eğitim alıp kendini yetiştiren kişilerin , Allah'dan korkmadan menfaatler için karşısındaki insanları hiç gözünü kırpmadan harcayabilecek olduklarını yazınızda okumak beni bir hayli üzdü.
İlahiyatçıların Allah'ın rızasını kazanmaktan başka bir amaç taşımaması gerektiğine inananlardanım. Rabbim hiç kimseyi nefsine uydurmasın. Böyle düşüncelere sahip olan insanların eğittikleri gençlerden ne bekleriz ! Nerede bizim İslami değerlerimiz. Bu gibi durumlarda böyle paylaşımlarda bu bölümleri okumaktan ve biraz da cahilse dinden de soğutursunuz ! Lütfen rica ediyorum bir haksızlık varsa başka yollardan hakkınızı arayabilirsiniz. Rabbim yolunuzu açık etsin....
hic bir haksızlık yok nursen kardesim.kurallar aynı her ilitam da boyle.hocaların derdi ilitam okumamız yane ilitama karsı bu tavır.paralı okulmus.bunu bizim yuzumuze soyluyolar.okuyan kim varsa amac onunu kesmek.hak yok hukuk yok.ne acı ki ilahiyatta olması..artık hoca yok din yok.alllah bizleri korusun.ama muhakkak ki bi mahkemeyi kubra var sabır.ınnellahe meassabiriynnn