Konu Başlıkları: Deşifre-Medineweb
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 29 Kasım 2014, 08:23   Mesaj No:71

hakaşığı

Medineweb Paylaşımcı Üyesi
hakaşığı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:hakaşığı isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 45760
Üyelik T.: 27 Ekim 2014
Arkadaşları:2
Memleket:istanbul
Konular: 18
Beğenildi:5
Beğendi:0
Takdirleri:10
Takdir Et:
Standart Cevap: Deşifre...

Alıntı:
nurşen35 Üyemizden Alıntı Mesajı göster
İnsanız , karşımızdaki kişi ağlasa, çaresiz olduğunu görsek ya elimizden gelen yardımı yaparız ya da onun için dualar ederiz.

O zatın ağladığını gördüğümde yaptığı zulümlerden dolayı pişmandır, böyle haksızlığı ve de eziyeti bir daha yapmaz diye düşünürken aldığı cezadan dolayı hüzünlendim. Öyle ki, hapishaneye giderken söylediği söze kadar '' İçerden çıkar çıkmaz yanınızdayım mücadeleye devam'' diyordu.

Allah sizleri ıslah etsin. Bu da İzmir'in yüz karası...

neleri aldılar elimizden ..annemizle babamızla goz goze gelipte polis barakatlarının arkasından doktugum gozyaslarımı silecek ne hala bilemedim..kim unutturacak bizlere bu zalimligi yasananları.elimde hala o yıllardan kalan bi yaram var.baktıkca nefret ediyorum bunları yasatanlardan.tam bilegimde derin bi cizgi otuz dikiş kapatmıstı o yarayı da hayallerimin gidişinin actıgı yarayı kapatacak kac dikiş.olmuyor olmuyor.evet bazıları der ki sonradan aldınız ya egitim hakkınızı neye yaradı ki biz cok yorulmustuk...ya o universitede mesleklerini bırakanlar.basına otobuslerde peruk takanlar sivil halk içinde rezillik.ya aglayıp basını acanlar.
biz bunca seyleri yasarken sesimiz cıkmadı.gezi parkı olamadı imamhatip liseleri.gulemedi imahatipte ki ogretmenlerimiz kanayan yara idi bizim davamız.sınıf birincisi olupta sınıfta kalan tek insandık basımızı acmadıgımızdan....
ve su an bedel oduyolar bunları yasatanlar fakat hesabımız ahirete.hakimlerin hakimine bıraktık.innellahe meassabiriyn diyerek...
evet simdi bi yerlerdeyiz hamdolsun.ama yasattıklarınızın cam kırıkları hala batıyor yuregimize bize bu zulmu hak gorenler...