Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12 Şubat 2015, 10:07   Mesaj No:23

ali70

Medineweb Sadık Üyesi
Durumu:ali70 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 36490
Üyelik T.: 14 Aralık 2013
Arkadaşları:17
Konular: 38
Beğenildi:236
Beğendi:586
Takdirleri:449
Takdir Et:
Standart Cevap: hz.mahmut ustaosmanoğlu efendiyi ziyaret

Alıntı:
bilinmez Üyemizden Alıntı Mesajı göster

ALİ 70 kendi başına aldığı karar,ona verilen yetkileri istediği gibi yani kendi hoşuna gittiği gibi alarak ve böyle olduğu için doğru değildir....
Muhsin hocam, benim editörlüğüm konusunda size şikayet var. Zülküfün benim editörlüğümü çekemediği, rahatsız olduğu konusu burada gayet açık ve net. Beni size şikayet ediyor. Yorum yapmayacağım. Eğer rahatsızlık veriyorsam bırakabilirim.

Alıntı:

Yoksa kendi fikir ve düşüncesinede açık olan BU KONUDA KENDİSİDE KENDİSİNE VE İLMİNE YAKIŞIR ŞEKİLDE YAZMIŞTIR....
Ne demek istiyorsun Zülküf? Ne demek kendine yakışan? Senin bakış açınla bunu hakaret olarak alıyorum.

Öte yandan, benim inancıma göre bir yanlış görürsen elinle düzeltirsin,
Olmadı dilinle düzeltirsin,
Olmadı kalbinle...

Ben bir yanlış gördüm... Bu telefon görüşmesinde orada paraya tamah eden kişinin isminin yerinde Zülküf de yazabilirdi. Müdahale etmemek gerekirmiş onu anladım. Eğer biri böyle bir yazı yazarsa bir gün, uğraş dur düzeltecem diye artık hiç umrumda değil. Senin yazılarına bakarsak, o yazıyı yazana da fikir ve düşünce hürriyeti deyip hak verecez demek ki... Anladım Zülküf anladım... Seni çok iyi anladım...

Anladım ki ben kendime yakışanı yapmışım.
Anladım ki sen de kendine yakışanı yapıyorsun.

Alıntı:

yalnız başkasının ahlakilikten ayrılmadan yapacağı fikrine KİLİT VURMAK HİÇBİR EDEBE VE İNSANLIĞADA SIĞMAZ BUDA BİLİNE...
Buyur yaz... Kilidin açıldı...

Ben edebim gereği dedi kodu ve iftira olmasın diye kilit vurmuştum... Demek ki edepsizlikmiş.
Sen de edebin gereği gerçekleri yazmaya devam et canım kardeşim.

İnsanlığa sığmadığını bildirdiğin için teşekkür ederim. Bildim... Susuyorum...kimseye-söyleme000