Tekil Mesaj gösterimi
Alt 30 Mart 2015, 12:12   Mesaj No:2

fedra

Durumu:fedra isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 29784
Üyelik T.: 26Haziran 2013
Arkadaşları:12
Konular: 35
Beğenildi:86
Beğendi:155
Takdirleri:10
Takdir Et:
Standart Cevap: “Erkeği Kadına Köle Etme Kanunu”

bu örnekler var arkadaşım da kadına şiddet örneklerini niye yazmamışsın kadına şiddet giderek artıyor Türkiye'de kadına şiddetler yüzde 1400 gibi inanılmaz bir hızla artış gösterirken sadece geçtiğimiz Ocak ayında 27 kadın eski eş yeni eş vb tarafından öldürüldü bu şiddetlerin önüne geçilmesi için bişeyler yapılması lazım artık

bırakında bu yasalar da olsun başka türlü şiddetin önüne nasıl geçmeyi düşünüyoruz acaba

çevremde de çok örneklerini duyuyorum en ufak bir dediğini yapmasın hemen şiddet uygulanıyor gercekten böyle cok erkek var Allah sonumuzu hayır eylesin başka örnek boşanmak istiyor öldürülüyor örneklerini cok duyuyorum şiddet gören kadınlara insan olarak acıyorum kadın olduğum icin söylemiyorum bunları vicdanen üzülüyorum

bu şiddetleri dövmekten tutun cinsel tacize öldürülmeye kadar çok yaşanır oldu

kadın olmak çok zor fıtrat olarak zaten kadın erkekten zayıf yaratılmıştır hem biyolojik hem psikolojik olarak. ama bazı erkekler bu gücü iğrenç bir şekilde kullanmaktalar

yasalara gelince bu şiddetler için bişeyler yapılmalıydı zaten bırakın da bu yasalarla kadınlar da biraz insan yerine konsun başka türlü şiddetlerin önüne geçilemez.