Tekil Mesaj gösterimi
Alt 31 Mart 2015, 00:46   Mesaj No:14

ademsevda

Medineweb Emekdarı
Durumu:ademsevda isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 34468
Üyelik T.: 23 Kasım 2013
Arkadaşları:10
Konular: 0
Beğenildi:90
Beğendi:76
Takdirleri:668
Takdir Et:
Standart Cevap: “Erkeği Kadına Köle Etme Kanunu”

bence kadın hakları derken kadın gezsin , eğlensin , kocasına ne derse kocası onu yapsın olmamalı...

maalesef kocam bana bağırdı diye günümüzde evlilikler bitiyor...kocasına saygısızca davranan ve adına da kadın hakları diyen kadınlar da var...karısına köle gibi muamele eden ayılarda var...

şimdiki yapılan evliliklerde bayanlar ev,araba,maaş isteyene kadar islami ölçülerde yaşayan bir eş isteseler bu sorun ortadan kalkar diye düşünüyorum..sanıyorlar ki evi olunca mutlu olacaklar...

ha birde kaynanalar var oğulları eşlerine laf söz geçirirse aferin verirler... bir de döverse karısı haketmezse benim oğlum dövmezdi bile derler istisnalar hariç...işte yine dönüp dolaşıp suç yine bize geliyor...kimse kusura bakmasın...

ben ailemden bilirim erkek kardeşimin bizden üstün tutulduğunu...önümdeki yemekten etlerinin bile alındığını ...hiç kırılmadım bu konuda ama benim erkek kardeşim sonuç olarak tam bir kadın düşmanı...

erkek çocuğunu cami ortamına değil de kahveortamına alıştıran kimler?

cami demişken cuma namazında eskiden camilerde peygamber efendimizin hayatı anlatılırmış örnek yaşantısı...şimdilerde de çok ihtiyacımız var buna...

evliliklere bakıyorsun namaz yok,kuran yok...ruhsal sorunlarla dolu..

bir bakıyorsun karı koca ne güzel eğleniyorlar televizyon karşısında çekirdekleri yanında uygunsuz sahneler diz boyu...bu evde Allah aşkına mutluluk olur mu?sonra da bakıyorsun evde geçimsizlik var ...

ben manevi eksikliği olan toplumumuzun kural tanıyacağını pek düşünmüyorum..