Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15 Nisan 2015, 23:01   Mesaj No:6

vertyucek

Medineweb Üyesi
Durumu:vertyucek isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 26456
Üyelik T.: 07 Mart 2013
Arkadaşları:0
Konular: 89
Beğenildi:33
Beğendi:24
Takdirleri:146
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
Standart Cevap: Kutlu doğum haftasını idrak etmekteyiz

Alıntı:
fedra Üyemizden Alıntı Mesajı göster
Ayagini bastigi yerler cennet kokan nebi!.

Ey; Yaradan?in en guzel eseri!. ?Sen olmasaydin.. alemleri yaratmazdim!.? dedigi!. Var olusunun serefine bütün varliginı hediye ettigi!.

Ey; insan oglunun ufku -en güzel insan.. Allah'ın sevgilisi kainatin gozbebegi!.

Sen den sefaat dilenen biçarelerin en sefiliyim desem.. sefaat edermisin?.

Ey; kupkuru çölleri cennete ceviren gül!.

Ey; gönlünden gül dökülen resul!.

Küçük kiz çocugunun elinden tutup da giden kusu ölen çocuga bas sagligi dileyen.. gözlerinden yas dökülen devenin gözyaslarinisilen resul!.

Benim de gözümün yasini siler misin?.

Küçük kiz çocugunun tuttugu gibi tutsam elinden; yüregimden binlerce kus uctu bin?i de öldü desem.. bana cennet kuslarindan bir kus bahseder misin?.

Ey; Islam?in peygamberi!. Sevda ikliminin en güzel mevsiminin en guzel çiçegi!.Ama mahzun ama kederli?Daima düsüncede daima hüzün icinde ömründe bir defa bile kahkahayla gülmemis.. gül yüzlü güler yüzlü sevgili!.

Gözlerimi yumsam ve; hulyana dalsam.. o gül kokulu gülüsün ile benim de gözlerimin içine güler misin?. Bir kerecik olsun seni düsünerek basimi koydugum olmussa yastigima tutundugum olmussa sana ve senin sevdana.. iste onun iste onun hatrina!.

Ey; gözünü sevdigim özünü sevdigim sözünü sevdigim!.

Ey; gönlümün sultani efendim!. Ümidim muradim kurtaricim mujdecim?Seninle Kevser havuzunun basinda bulusabilecek miyim?. desem.. bulundugun yerden yuregime bir damla su serper misin?.

Seni sevsem!. Cok cok sevsem!. Öyle cok sevsem ki; sen koksa özüm yüregim.. sen koksa nazim edam.. gönlüm sen dolsa benim herseyim sen olsan ! Ali?n Fatima?n gibi olsam!. Seni onlar gibi seviyor olsam.. sen de; beni onlari sevdigin gibi sever misin?

Ey; bize bizden daha ziyade merhamet eden!. ?Ümmetim ümmetim!.? diyerek üstümüze titreyen!.

Ey; en ziyade muhtacimiz en cok isteyenimiz!. Bizi Hak?tan dileyenimiz!.

Sen umani umutsuzluga düsürmezsin!. Sen senden isteyeni geri çevirmezsin!.

Asr-i saadet?ten degilim!. Kokladigin gül soludugun hava yedigin hurma içtigin süt oksadigin kuzu bindigin deve avuçladigin kum dahi degilim!. Bir kez olsun yüzüne yüz sürmedim!.

Lakin; ben senin.. ?Kardeslerim!.? dedigindenim!. Ve; sana ve sünnetine revan olmak isteyenlerdenim!. Ve lakin; daha hala sevgili Veysel Karani?nin tirnaginin ucu misali bile degilim desem.. bana da hirkandan gonderir misin

Dogdugun günün gecenin hürmetine.. bu gün ve gece; yüregime bir nur olup düser misin?.

Sevgili Peygamberim!. Rabbim; sana ve senin al ve ashabina.. agaçlarin yapraklari denizlerin dalgalari ve yagmurların damlalari sayisinca salat selam ve bereketler ihsan eylesin;

Amin Amin Amin

-seyr_i alem-
kardeşler hepimizden CENAB'I ALLAH CELLE CELALÜH razı PEYGAMBER EFENDİMİZ SALLALLAHU ALEYHİ VE SELLEM şefaatçi olsun amin ecmain ve selamun alel MÜRSELİN vel HAMDULİLLAHİ RABBÜL ALEMİN