Tekil Mesaj gösterimi
Alt 29 Nisan 2015, 00:18   Mesaj No:28

yaprakela

Medineweb Acemi Üyesi
Durumu:yaprakela isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 49288
Üyelik T.: 15 Nisan 2015
Arkadaşları:1
Konular: 1
Beğenildi:4
Beğendi:6
Takdirleri:10
Takdir Et:
Standart Cevap: Bu Haftanın Misafiri ''yaprakela''Kardeşimiz:))

Beklemek ; hayatta beklentiler hep var .. ama gercekci olmali insan.. imkansizi beklememeli .. umidini hep hayirlisindan yana tutmali.. ol der olur Rabbim .. kalpler tevekkul edince rahati bulur ..

Gitmek ; hangi anlamda bilemedim ama Allah korusun terketme vb. Birsey ise Rabbim ne yazdiysa yasayacagiz.. elimizde olan seyler degil .. ama bu ara memlekete gitmeyi hasret gidermeyi isterim tabikii. Yeni yerler gormeyi elbet isterim ama imkanlar dahilinde ...

Mutluluk ; biricik yavrum evim ve sadakatli sevgi saygili esim sevenler ve sevdiklerim... canim ailelerimiz...

Endise ; yavrularimizin , kardeslerimizin gelecekleri... karsilarina cikacak olan insanlar.. onlari guvence altina alabilmek.. kocam biraz sinirli o eve gelene kadar yasadiklarim ailemde olan bazi durumlar.. ama oncelik yavrum

Hep ozgurdum ben.. ama soylede bi durum var ... dusunebildigin surece , hayal edil umut ettigin syrece ozgursun okudugun surece ozgursun...zaman mekan sinir tanimaz

Kacmak istemem isteyemem ki ... cok bunalsam bile isteyemem .. Hele ki kizim olmadan asla... onunla olsa bile, kocam iyi ya da kotu olsa bile kizimi babasiz birakmam,ananne babane dedeleri halalari vs. Yapamam yani... ki kacip gidebilecek kisilerin kaybetme korkusu yok bence.. biz annelerin boyle dusunceleri olamaz bana kalirsa...bana bagli ve benm de bagli oldugum birsuru sevgi pitircigi varken kacmak olmaz

Eksileri yokedecek seyler ararim hep ... ) cnki bizler de 4 4luk degiliz ... insanlari oldugu gibi kabullenmek gerekir kalp kirmaya gerek yok ;)

Sonuna kadar dayanirim Rabbim izin verdigi surece... pes etmek olmaz .. Rabbim tasiyamayacagimizdan fazlasini vermesin insaAllah

Olmeden once; hatalarim icin bol bol tovbe :(
Mutlaka kirdigim, kus oldgum dargin oldugum kisilerden helallik almak
yavruma , hayatini yonlendirecek kolaylik saglayacak,cikmaza girdiginde acip okumasini saglayacak bir defter ve Asil yapmak istedigim aslinda hayati boyunca arayip bulacagi tum cevaplar kitabimiz Kurani Kerim oldugu ictenlikle anlatmak...pusulasinin sadece emredilen kitabimiz okdugunu omrum yettigince anlaticam ve yazmak da kismet olur insAllah nasihat olarak yavruma...

Aslinda daha cok cok yazarim ama iste kiz durmuyo ki ) uyku girdi bedene, gozler oldu çedene :D

Hepinize cok tesekkur edrim cok guzel karsiladiniz beni )))