Tekil Mesaj gösterimi
Alt 20Haziran 2015, 09:06   Mesaj No:10

EyMeN&TaLhA

Medineweb Emekdarı
Durumu:EyMeN&TaLhA isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 21422
Üyelik T.: 08 Kasım 2012
Arkadaşları:36
Konular: 784
Beğenildi:131
Beğendi:34
Takdirleri:141
Takdir Et:
Standart Cevap: RE: Forumdaki uzun yazıların okunması

Alıntı:
Abdulmelik Üyemizden Alıntı Mesajı göster
gönül isterki uzun yazılar okunsun ve faydalanılsın.zaten konuların anlaşılması bütünlüğü için uzun olması gerekiyor.açılan mevzu evet hayır,Allah razı olsun ile çözülmüyor yada yazmış olmak için yazılıyor..
uzun derken abartılı olmaması da gerekir.bazı üyeler sayfalarca kopy paste ile yapıştırıyor.yapıştırdığı konuyu okuduğunuda/okunduğunuda sanmıyorum.
şahsım olarak gözüme ilişen konuları sonuna kadar okuyorum ve not da alıyorum.
özetle;
1-kopy pasteleri önlemek için karekter sınırlaması bile yapmıştık.bazı üyelerin itirazı üzere sınırlamayı kaldırdık..
2-medinewebin amacı eğlence olmadığından hemfikiriz.amacımız islami anlamda eğitim öğretim..ee bunun iiçinde talep olması lazım.kimse anasının karnında alim olamıyor.emek lazımmm..okumak çaba sarfetmek tembellikten uzak kalmak lazım..
3-mesajın Allah razı olsun sağol teşekkür gibi cevapları önlenmesi için minimum 50 karekter sınırlaması koydum.buna tepki veren sevginin bedeli hocamız oldu
çözümmm...?

nasredin hoca camiide vaaz vermektedir..cemaatin uyukladığını esnediğini görmekte..konuyu değişerek "4 ayaklı ördeklerim vardır.görmek isteyen varmı ?" sorusuna ;
uyuyanların gözü dört açılır..
hoca derki yahu sabahtan beri doğruları konuşurken uyuyordunuz..
kuyruklu bir yalan attım uyandınız !
kıssadan hisse..

"medinewebin amacı eğlence olmadığından hemfikiriz.amacımız islami anlamda eğitim öğretim."