Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09 Temmuz 2015, 12:37   Mesaj No:26

Mihrinaz

Medineweb Baş Editörü
Mihrinaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu: Mihrinaz isimli Üye şuanda  online konumundadır
Medine No : 14593
Üyelik T.: 15 Kasım 2011
Arkadaşları:68
Memleket:MEDİNEWEB
Konular: 1270
Beğenildi:11863
Beğendi:8994
Takdirleri:26311
Takdir Et:
Standart Cevap: 2.sınıflara ,mezun durumunda olanlara,mezunlara sorum var ???

Alıntı:
musab27 Üyemizden Alıntı Mesajı göster
4 yıllık üniversite şart. yani ilitam ı bitirmek gerekiyor. şuan en kolay kpssden öğretmenlik atamaları en çok açık bulunan Din Kültürü Öğretmenliğinde. Yani önce ilitamı bitiriyorsunuz kpss den 70 puan civarı alırsanız formasyon istemiyorlar. Direk atanıyorsunuz. Puanınız düşükse bir sene de formasyon şartı var. Kendi adıma kpss den 70 alabiliyorum. o sebeple ilitam biter bitmez kpss ile atanmayı düşünüyorum. ama tabi bu bizim planımız bir de Rabbimin planı var. O ne dilerse o olur.
bak bunu bilmiyordum..öğretmenlikte illa formasyon aranıyor sanıyordum..gerçi din kültürü bölümünü bitirenler ilitamlıların avantajlarını çok iyi biliyorlar...vehatta örgün okuyanlardan daha avantajlı olduğumuzu düşünüyorlar özellikle alan sınavında..bizim gördüğümüz mantık ve ahlak derslerini kesinlikle detaylı görmüyorlarmış ve bunu için var gücüyle mücadele ediyorlar..fırsatlarıavantaja çevirmek isteyenler için iyi bir zman hakikaten..Allahın planının üzerinde bir plan yok..bakalım o ne der sizinde dediğiniz gibi musab kardeşim

~~~ Bilmediklerimi Ayaklarımın Altına Alsam Başım Göğe Ererdi ✒~