Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10 Temmuz 2015, 03:59   Mesaj No:193

yaprakela

Medineweb Acemi Üyesi
Durumu:yaprakela isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 49288
Üyelik T.: 15 Nisan 2015
Arkadaşları:1
Konular: 1
Beğenildi:4
Beğendi:6
Takdirleri:10
Takdir Et:
Standart Cevap: Bir Sorum var Hocalarımızdan cvp bekliyorum...

Selamun Aleykum arkadaslarim.. bu seferki sorum kendimle ilgili...

Annem-babam, ben 3 yasindayken ayriliyorlar... ilkokula kadar annemle kaldim , annem bu arada 2. Evliligini yapti.. ama ozbabam ile sorunlar hic bitmedi... ama sadece kendi sorun cikariyordu annemin umrunda degildi...

Sonra nasi olduysa ben babamlarda kalmaya basladim.. ilkokul 4.siniftaydim sanirim.... ama babam;babannem ve suan rahmetli olan dedemle kaliyorlardi...

Ben ne zaman babamlarda kalmaya basladiysam, kavgalar da basladi... ama babam sorumlusu.. dedemi doverdi :(( alkolik zaten babam... benle ilgilenen olmamisti...

Sonra biktim bukavgalardan, ki annemle gorusturmuyolardi , 17 yasindaydim sanirim , artik annemde kalcam dedim ciktim babamlardan...

Arada gorustum ama cok degil, sonra hic gormedim... yillaaaaaaar oldu .. annemin zoruyla , kizim olunca goturdum dedesisin bak torunun diye gittim .. baristik sandim ama aradan 1 ay gecti , babannemle haber yolluyo daha "" annesiyle gorusmesin "" diyee

Ya arkadaslarim ablalarim abilerim kafayi yicem evlenmisim colukcocuga karismisim bu nedir yaa !!

Ne yapmaya calisiolar anlamiyorum ... ha bide uvey babam bakti bana , evlendirdi ceyizimi herseyimi dortdortluk yapti ben de ona baba dedim.. ha dinimizde denmemesi gerekiyormua bilmiyordum uvey babaya oz baba gibi bi bag kurulmazmis.. ama hakkini odeyemem...

Neyse akil verin lutfen .. bu durumda ozbabama "tamam gorusmuyorum " diyip ara bulsam gunah olur mu ? Bi yandan bu isteklerin ardiarkasi kesilmeyecek gorusmekde istemiyorum..

Annemler anlaayislidir ses cikartmazlar babama boyle dedim diye de..

Bilmiyorum ne yapacagim.. bir akil verin nolur.. kimseyle de kus kalmak istemiyorum artik :((

Allah'a Emanet Olun ..