Konu Başlıkları: Hocaya kürsü Yasağı..
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15 Temmuz 2015, 21:36   Mesaj No:6

İslaminesil

Medineweb Emekdarı
İslaminesil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:İslaminesil isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 40187
Üyelik T.: 20 Mart 2014
Arkadaşları:0
Memleket:Wan
Konular: 316
Beğenildi:1404
Beğendi:590
Takdirleri:533
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
Standart Cevap: Hocaya kürsü Yasağı..

Alıntı:
EyMeN&TaLhA Üyemizden Alıntı Mesajı göster
Hocanin soyledikleri dogru ama uslubu biraz rahatsiz edici geldi bana.
Sahsi kanaatim hocanin isim vererek insanlari elestirmesi yanlis.o kursu devletin ona sundugu bi imkan.orada diyanetin cizgileriyle hareket etmeli.kendi dusuncelerini farkli ortamlarda beyan edebilir.ama memur sifatiyla orda oldugu icin kendi kurumunu aleni bir sekilde elestiremez.

Bide yuksek sesle konusan hocalarin seslerinden hicbirsey anlamiyorum.resmen bagiriyorlar.bizim dinimiz hosgoru dini.merhamet tonumuz var bizim...seceneklerimiz bu kadar cokken bu uslubu tercih etmek dusundurucu...

Hakliyken haksiz konuma dusuyor maalesef...

Rahatsız oldugunuz Soruların cevabı yine Videonun İçinde Kardeşim...

Allahın emretdigi islamı anlatdıgı icin zaten Diyanetin hesap kesimine ugradı...

İnsaAllah daha Aklı selim bir sekilde Dinleyerek Farkına varacagınıza eminim..

İslama sagda solda Köpekler gibi saldıracaklar ister medya aracalıgı ile ister miting alanlarında bagıra bagıra İslama hakaret edilecek ve bende Bişi olmaz belki tövbe ederler diyemi sesimi cıkarmayacam yada birşey olmaz ben namaz kıldırma memuruyum beni baglamaz mı diyecek?Yasin hocanın diyişi

İmam demek önder,yol gösterici Hakkı hak oldugu icin savunacak batılı batıl oldugu icin gür sesi ile insanlara duyuracaktır,Ümmetin felahı icin İslam dinine karsı cıkarılan bu hikaye dinini elbetdeki anlatacak ve müslümanalrı uyaracaktır İşte bunu yapanlar gercek manada yol gösterici sıfatını alırlar yoksa diğer memurlardan ne farkı olacak..

Halen akletmeyecekmisiniz Ayeti ne güzel bir şeklde kendini gösteriyor..

İnsanalrın cıkardıgıı bozdugu kendi menfi cıkarları icin kendi taht ve makamalrı iicn değiştirmeye calıstıkları Ayetleri hürmetine baslarını cukuru alaya gömsün o pisliğin icinde geberip gitsinler insaAllah...

Hayırla kardeşim...