Konu Başlıkları: Derdin İslamsa İzle!!!!
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 16 Temmuz 2015, 10:29   Mesaj No:9

İslaminesil

Medineweb Emekdarı
İslaminesil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:İslaminesil isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 40187
Üyelik T.: 20 Mart 2014
Arkadaşları:0
Memleket:Wan
Konular: 316
Beğenildi:1404
Beğendi:590
Takdirleri:533
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
Standart Cevap: Derdin İslamsa İzle!!!!

Kardeşim fedra ile hasbihal adabında sohbetimiz olsun bu yorumlarımız insaAllah..

Konuyu cok baside indirgemişssiniz Hayırlısı arastırma yapıp sabah gazetesinin ekonomi sayfasındaki yazısını aktarmıssınız tesekkürler..Medyadaki durum Alayanı ortadadır.Fazla sözede gerek yok,Asıl sözü Kuran diyor Rabbimiz c.c. diyor ki!! Bakara Süresinin 79. Ayetinde :

Asıl, kutsal kitaplardaki tahrifatı elleriyle yazılı hale getirenlerin, kutsal kitap uyduranların; uydurduklarını servet, makam, mevki gibi geçici dünya menfaatlerine çevirmek, birkaç pula satmak için, bir de:
'Bu Allah katındandır' diyenlerin vay haline! Elleriyle yaptıkları yazılı tahrifattan dolayı vay ehl-i kitabın başına geleceklere! Elde ettikleri kazançtan dolayı vay ki, vay onlara!

Bu medyanin ,Zengin üst elitin rahat etmesi icin Acık sacık kadınların namaz kılmıyorum rahatsızımda oruc tutamıyorum sorusuna namaz kılsanız iyidir oructa tutmuyorsanız bedel ödersiniz diyince hicmi Allahtan korkmuyor,Hey Kadın Hey !!! Örtü Allahım emri sen örtünü acarak kendini bu denli cıplak ederek zaten ayetii inkar ediyorsun,Senin namazın senin orucun mu seni kurtaracak Ayeti inkar varken!!!

Ebu Jureynin fakirliginden bahsedecen halka kendn Antalyada otel satın alıp turistleri agırlayacan ve buda helal para olacak!!! Alın teri olacak Ve sanane diyeceksiniz banan zengin olmak kötümü diiyeceksiniz ?

Zenginlik kötü değil fakirlikten gem vurup bu sözü sizlere söyletmek icin cebine milyarları tokusturan zihniyet kötü..
.

Ya Rabbi !!! Sen elbetdeki şahitsin, Kavmim akletmiyor düşünmüyor sorgulamıyor Seni hakkıyla tanısaydılar seni hakkıyla bilselerdi böyle yapmazlardı....