Tekil Mesaj gösterimi
Alt 05 Ağustos 2015, 20:12   Mesaj No:281

fedra

Durumu:fedra isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 29784
Üyelik T.: 26Haziran 2013
Arkadaşları:12
Konular: 35
Beğenildi:86
Beğendi:155
Takdirleri:10
Takdir Et:
Standart Cevap: DGS İstişare Bölümü

Alıntı:
zeynepnm Üyemizden Alıntı Mesajı göster
özlem benim kafam çok karışık..mesafe açısından bana avantajlı bir yer yok maalesef..zaten bu sene eşimin tayini diyarbakır veya ankaraya çıkabilir..nereyi tercih edeceğimi bilmiyorum..inşallah sizinle burda istişare ederek bi karara varabiliriz..hakkımızda hayırlısı..

sagolun hocam ben nedense önce malatyayı geçirdim gönlümden şimdi de erzurumu düşünmeye başladım..ankara hakkında bi tanıdığımızdan zor

gibi şeyler duymustum..ben çok kolay olsun istiyorum galiba ama, forumdakı ilitamlı hocalarımız böyle birşeyin mümkün olmayacağını söylüyorlar

açıkçası çok korkuyorum başaramamaktan hem 3 yaşında bi oğlum var hem de şimdi bi tane daha bebek bekliyoruz Allah izin verirse şubat ayında doğacak..forumdaki bayan arkadaşlarımızın genel durumu böyle zaten en büyük motivem onlar..ama bu şartlarda başarabilirmiyim diye çok düşünüyorumdüşünceli000düşünceli000 bi yandan da sene kaybetmek istemiyorum..dediğim gibi kafam çok karışık Allah yardımcımız olsun..
tercih süresince birçok soru olacak kafamda inşallah medinewebce altından kalkarız hepsinin..

inşAllah zeynepcim hakkımızda hayırlısı