Konu Başlıkları: KPSS istişare bölümü
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15 Ocak 2016, 10:54   Mesaj No:481

Mihrinaz

Medineweb Baş Editörü
Mihrinaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu: Mihrinaz isimli Üye şuanda  online konumundadır
Medine No : 14593
Üyelik T.: 15 Kasım 2011
Arkadaşları:68
Memleket:MEDİNEWEB
Konular: 1269
Beğenildi:11857
Beğendi:8991
Takdirleri:26311
Takdir Et:
Standart Cevap: KPSS istişare bölümü

Alıntı:
mehmet akif2 Üyemizden Alıntı Mesajı göster
ben de son senemi ve formasyonu halledebilirsem bu sene kpss ye girmeyi düşünüyorum kpss -eğitim bilimleri ve alan sınavına

kızkardeşimden bana kalan kitaplar var netden de bilgiler topladım

hep soru cevap yapan kpss face sayfalarına üye oldum

alan için de bazı face sayfalarına üye oldum dhbt ağırlıklı sayfalardan da birkaçına üyeyim alan ve dhbt konuları birbirine yakın ama alan sınavında daha fazla konu var

kızkardeşimden murat yayınları eğitim bilimleri konu anlatımlı ve sorudan oluşan kitapları var her eğitim bilimi dersi için 1 tane kitap

kpss için teorem yayıncılığın kpss seti var konu anlatımlı ve sorudan oluşan kitapları

bir de teoremin genel yetenek soru bankası genel kültür soru bankası kitabı var

kızkardeşim bir de ihtiyaç yayıncılık modüler soru bankası tarih ve modüler soru bankası coğrafya kitabı gönderdi

her bir kitapda 10.000 soru var

x yayıncılığın kpss çalışma defteri var tarih coğrafya vatanadaşlık her biri ayrı olarak defter şeklinde kısaca bilgileriğ vermiş renklendirmiş

hepsine sıra gelmez ama sınava kadar okul dersleriyle fırsat buldukça birşeyler yapmayı düşünüyorum

bir de okulu zayıfsız atlatırsam yazın okul biter bitmez kpss ye ağırlık vereceğim inşallah

yazmaktan bile yoruldum allah kolaylaştırsın inşallah

allah evle çocuklarla okul derslerim formasyon ve kpss de çalışma imkanı versin inşallah
mehmet akif bu nasıl bir program..takip ederken yoruldum daraldım inan Allah yardımcımız olsun arkadaşım.

ben de en temizinden rahat rahat okulu bitirmeye çalışıyorum başkada bişey yok.aradada kpss dhbt moduna geçeyim dedim.

sadece mod ama hiç çalışamamhazır neyse o...çocukların dersleri derken baya coğrafya tarih türkçe güncelledim

zaten hukuk dersinde miras dağılımı yaparken de matematik güncellendi..mis gibi..ben hazırım ekstra bakarım bende konulara inşallah'))))Allah kolaylık versin arkadaşım

~~~ Bilmediklerimi Ayaklarımın Altına Alsam Başım Göğe Ererdi ✒~