Tekil Mesaj gösterimi
Alt 03 Şubat 2016, 14:39   Mesaj No:255

mehmet akif2

Medineweb Emekdarı
mehmet akif2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:mehmet akif2 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 13402
Üyelik T.: 25 Şubat 2011
Arkadaşları:11
Konular: 425
Beğenildi:2286
Beğendi:4876
Takdirleri:3684
Takdir Et:
Standart Cevap: OMU İlitam ders çalışma bölümü

burası bizim okulun konusu değil ama ne yazık ki sivasda bu sene finali zor bütünlemeyi daha zor sordular

finalde geçen büte girse asla geçemezdi 10 dersin 3'ünde klasik yaptılar tefsir islam hukuku 2 ve tasavvuf 1

tasavvufçu bunlar çok önemli dediklerinden değil dip köşe ne varsa sordu hukukçu yazdığına istediği gibi azıcık puanlar Verdi

arapça 3 de hoca finalde sorduğu cümleleri hep değiştirdi seçenekleri değiştirmedi farkettiğimi yaptım farkedemediğim gitti

tefsir metinleri 1'i çok şükür bütünlemede verebildim ama arapça 3 hukuk ve tasavvuf yaza kaldı

bu dönem klasik yapan hocalar var tasavvuf 2 yine aynı hoca olacak dinler tarihi hocası da klasik yapıyormuş o da sağolsun cevaplanamayacak şekilde soru soruyormuş

geçen sene yaz okuluna bursaya başvurup dinler tarihine verip mezun olmuşlar

tasavvufçu 10 puanlık soruda 15 tane tarikatın temsilcisini soruyor veya bir yıllarda yazılan 5-6 tane derginin ismi ve daha neler neler

2 dönem bütde olsa 19 dersi verebilmiştim ama bu dönem 3 ders yaza kaldı ne yazık ki

bir de kayseriden formasyon alıyorum çok şükür ordaki ödevleri ve sınavları hallettim bu dönemi zayıfsız atlattım

yani bu dönem formasyonla 16 ders aldım

bu dönem çok çalıştım emek verdim hocalar oldurmadı ne yazık ki hepsi zorladılar ben daha çok ders bırakmadım diye allaha hamd ediyorum ama 3 derse de üzülüorum

bu dönem daha sıkı ve hocaların istediği gibi çalışıp zayıfsız bitirebilirim inşallah

bu dönem çok şükür 8 ders var

kurandan hucurat fetih rahman tebareke amme kesin var saf ve cuma da olacak sanırım başka ekleme yaparlar mı bilmiyorum

yazın fetih ve hucuratı ezberlemiştim ama tazeliği gitmiştir bir kısmının pekişmesi de gitmiştir ama hiç bilmeyene gore bir adım öndeyim

amme iyi tebareke biraz daha çalışılması lazım rahmana da şimdi fırsat buldukça çalışıyorum