Konu Başlıkları: Medineweb -ÜÇ üye ÜÇ- Yorum
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11 Ağustos 2016, 15:32   Mesaj No:217

su damlası

Medineweb EDİTÖRÜ
su damlası - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu: su damlası isimli Üye şuanda  online konumundadır
Medine No : 13055
Üyelik T.: 18 Aralık 2010
Arkadaşları:18
Memleket:sivas
Konular: 696
Beğenildi:8215
Beğendi:9429
Takdirleri:26459
Takdir Et:

Alıntı:
mehmet akif2 Üyemizden Alıntı Mesajı göster
ALİ 70 forumun değerli öğretmeni ve şairi yorumlarını da çok beğendiğim biri ama okul sevdasına forumda çok durup yazılarını takip edemedim

su damlası biricik arkadaşım insan görmeden birini sevebilir mi diyenlere inat gönül dostlarımdan biri esma nurum da mihrinazım songül ablam da öyle hepsinin yeri ayrı ayrı yüreğimde

su damlam tabiri caizse acılar seni gönül şairi yapmış her paylaşımını takip ediyorum ve tanışmayı çok istiyorum

erol 71 songül abla mihrinaz da benim aöf arkadaşlarım soru-cevap arkadaşlarım özet arkadaşlarım allah rızası için emeğini esirgemeyen herkesle paylaşan arkadaşlarım fazlası var ama tariff edemiyorum
Yürekten gelen yorumların mutlu etti beni ..Allah razı olsun..Rabbim çıktığın yolda muhaffak etsin seni..Ellerin cennet gülü dersin arkadaşım.....
Alıntı:
mehmet akif2 Üyemizden Alıntı Mesajı göster
yeni kişileri bilmiyorum ama bildiğim isimlerden söyleyeyim

nesli nur

nurşen 35

fecr hocam
Nesli_Nur / Kendini sevdirip yoklara karışan,Ben iyiyim abla demeyi çok gören,bizleri unuttukça unutan can parem benim (çok özletme istersen)

nurşen 35 / önce yüreğime giren,sonra dostluğuna,arkadaşlığına doyamadığım ve asla bırakmıyacağım can arkadaşım..Rabbim bizi hiç ayırmasın

fecr hocam / Duruşundan asla ödün vermeyen,asla çizgisinden çıkmayan ve kaliteli duruşuyla saygı duyduğum değerli Hocam...

alperkara

Fatıma_i zehra

islaminesil

"Bir yαrım αklın kuyusundα öbür yαrım αşkın kuytusundα...
Cennet ve cehennem αrαsındα.Ucu sırαttαn geçen bir uçurum kenαrındα...
Â'râftα.....
Ârâfın dα αrαsındα...Ar ve αf yαrαsındα..."