Tekil Mesaj gösterimi
Alt 03 Eylül 2016, 10:30   Mesaj No:194

Mihrinaz

Medineweb Baş Editörü
Mihrinaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu: Mihrinaz isimli Üye şuanda  online konumundadır
Medine No : 14593
Üyelik T.: 15 Kasım 2011
Arkadaşları:68
Memleket:MEDİNEWEB
Konular: 1272
Beğenildi:11880
Beğendi:8996
Takdirleri:26451
Takdir Et:

A.s..hoşgeldiniz sitemize...Rabbim.muvaffak eylesin.sorularıniza sırayla cevap vermeye calışayim.arkadaşlarıminds ilaveleri olacaktır muhakkak..öncelikle güzel net yapmışsınız..bu netle inşallah istediginiz yere girebilirsin..

1.Bütün ilitamlar kredili dönemlik eģitim vermekteler,bu yuzden illaki her dönem bir vize bir final ve bütünlemesi vardır..yani bir dönem.vize ikinci dönem final olayı yok.Sivas ilitam klasik usul sınav yapiyor,Kuran'i kerim.haric doger dersler ilitamlarda test usulü..Netleriniz iyi Istanbul Ankara yazın gidiş geliş kolaylıgı açısından dicem..kolay olsun diceksiniz..bakalım 5.soruya kadar kolay ilitam bulabilecekmiyiz

2.Evet vizeler online.bazı ilitamlarda 3gün ve ya bir haftalik zaman diliminde vize yapıp istediğinizz zaman giriyorsunuz.samsun gibi bazısıda verilen takvimde sistemin belirledigi zamanda o anda sınava giriyorsunuz..vizenin yuzde 30 u etken..evet yardimlasmalar kitaptan bakmalar var..uzaktan egitim..ama finalde kendinizle basbasasıniz..yuzde 70 etken simav sonuclarina

3.Inonü boyle bir ibare koyuyordu diplomaya,imza kampanyaları ses getirdi.onlarda kaldırdı.diplomalarda ilahiyat fakultesi mezunu ibaresi var.sayin atakan,bütün ilitamlar calısmadan gecilecek gibi değil..dahada zorlaşmakta.hele kuranikerim ezberler konusunda cok titizler...hocalar ogrenciyi bezdirmek konusunda cok gayretliler.."biz aynen atakan kardeşin dedigi gibi bitirdik "diyen varsa beri gelsin
4.ilk kayıtta bizzat gidip kayit yaptırıyorsunuz..sonraki döbemler gitmiyorsunuz..bankadan harcınizı yatırmanız yeterli...

5.Bu sorunun cevabini samsun ilitam bitirmis biri olarak bende merak ediyorum..kolayindan diplomasamsun kolay vermiyor..hatta burnundan getire getire bitittiriyor.diģerlerini arkadaslarima birakıyorum..siz kolay olani seçersiniz içinden))) Allah gönlunüze göre versin..guzel bir puaniniz var ve uzaktan egitim,yollarda zaman geçirmek demek.finali butü derken her dönem yorucu hakkaten..yurt dısından gelenler icin en uygunu istanbul ve ankara dır ama işte oralarinda eģotimi belli..

Allah kolaylık versin hepimize..Ankara ikinci tercihimdi.ilkine yerleştik...başka illerde sinav merkezlerinin olması cok arti bir etken..belki yutrt dısındada vardir sinav merkezi..bunudsa ögrenebilirsiniz..selamwtlw

5.

~~~ Bilmediklerimi Ayaklarımın Altına Alsam Başım Göğe Ererdi ✒~